Maja Hyży jest w ciąży i spodziewa się czwartego dziecka. Informacje na ten temat przedostały się do mediów wraz ze zdjęciami z prób do sylwestrowego koncertu. Widać na nich piosenkarkę z ciążowym brzuszkiem.

Maja Hyży jest w ciąży – mama trójki dzieci

Maja Hyży jest mama trójki dzieci. Piosenkarka w sierpniu 2011 roku poślubiła Grzegorza Hyżego. Na początku 2012 roku para powitała na świecie bliźnięta – dwóch synów. Wiktor i Alexander nie od razu doczekali się okazji do nazywania się starszymi braćmi.

Piosenkarka na kolejne dziecko zdecydowała się dopiero z następnym partnerem, Konradem Kozakiem. Z obecnym ukochanym doczekała się córeczki, która przyszła na świat w 2020 roku. Antonina miała jednak nie być długo najmłodszym z dzieci w rodzinie. Już zaledwie rok po jej pojawieniu się na świecie, artystka podzieliła się swoimi planami na przyszłość za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Czuję, że to nie jest moje ostatnie słowo - wyznała pod koniec sierpnia na Instagramie.

Radosne plany piosenkarki pokrzyżowała jednak tragedia. We wrześniu Maja Hyży zamieściła bardzo poruszający wpis, w którym podzieliła się z fanami i fankami dramatycznymi informacjami o stracie dziecka. Piosenkarka nie kryła rozgoryczenia i podkreślała, że do takiego finału przyczynił się ogromny stres, z którym musi się mierzyć. Pomimo ogromnego nieszczęścia piosenkarka podkreślała także, że to wydarzenie nie przekreśli realizacji ich marzeń.

Nie poddamy się. Wręcz przeciwnie, teraz będziemy jeszcze silniejsi i mocniejsi. Stać nas na wiele, na wiele więcej. Ta tragedia zmienia wszystko. Wierzymy, że dobro zawsze przezwycięży zło! – napisała wtedy Maja Hyży na Instagramie.

Maja Hyży jest w ciąży – informacje o ciąży

Nie były to puste słowa. Maja i jej najbliżsi wciąż marzyli o kolejnym członku rodziny. Teraz światło dzienne ujrzały fotografie, które wskazują, że piosenkarka faktycznie realizuje ten plan. Jak donosi portal „Plotek”, menadżer artystki nie tylko potwierdził tę informację, ale jeszcze zdradził, w którym miesiącu ciąży jest Maja Hyży. Według przekazanych przez niego wiadomości to już czwarty miesiąc. Fani i fanki już teraz spekulują, że Sylwester Marzeń z Dwójką może być dla artystki pretekstem do przekazania tej radosnej nowiny całemu światu. Jeżeli jesteście ciekawi, to transmisja z koncertu rozpoczyna się dziś o godzinie 20:00.

Maja Hyży jest w ciąży - imię dziecka

Maja Hyży jest dopiero w czwartym miesiącu ciąży. Wraz z partnerem nie znają jeszcze płci dziecka. Jak ustalił portal „Pudelek”, z tego powodu para wybrała dwa imiona. Jeżeli urodzi się dziewczynka, to do Alexandra, Wiktora i Antoniny dołączy Marysia. Natomiast w sytuacji, kiedy rodzina powiększy się o chłopca, wybór padnie na Ignacego. Na razie pozostaje nam czekać na kolejne informacje, które potwierdzą, czy Maja Hyży i Konrad Kozak doczekają się kolejnej córki, czy może syna. 

Maja Hyży oficjalnie potwierdziła ciążę

Wokalistka po kilku dniach medialnego szumu postanowiła sama zabrać głos w sprawie swojej ciąży. Na swoim instagramowym koncie podzieliła się efektami pięknej sesji zdjęciowej, podczas której zaprezentowała pierwsze ciążowe krągłości. Podzieliła się swoją radością i napisała również o tym, czym jest dla niej bycie mamą. Subtelnie też odniosła się do poronienia, którego doświadczyła kilka miesięcy temu. 

Zobacz także:

Mama to miękkie ręce. Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność. Coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie gdzieś na horyzoncie. Po deszczu, zawsze wychodzi słońce, a ze słońcem Anioły zesłały Nam małe maleństwo. Byliśmy gotowi już na Nie kilka miesięcy temu, lecz nie dane Nam było usłyszeć bicie serduszka. Dziś los się do Nas uśmiechnął i możemy głośno wykrzyczeć światu, że spodziewamy się Naszego małego Aniołka.