O żadnym debiucie telewizyjnym nie było w ostatnim czasie tak głośno, jak o jej występie w programie „Top Model”. Jurorzy i widzowie popularnego talent show dla aspirujących modelek i modeli nie tylko zwrócili uwagę na jej imponującą sylwetkę, ale przede wszystkim na jej nietypową historię. Poznajcie Mariannę Schreiber!

Marianna Schreiber – ile ma lat i skąd pochodzi?

Nie jest tajemnicą, że Marianna Schreiber, z domu Karabiowska, dość długo zwlekała z podjęciem decyzji o występie w popularnym show stacji TVN. Na castingu do „Top Model 10” pojawiła się bowiem w wieku 28 lat. Udało nam się też ustalić, że aspirująca modelka pochodzi z Bydgoszczy. Obecnie związana jest z Warszawą.

Marianna Schreiber – mąż, dziecko

Trudno zaprzeczyć, że życie prywatne Marianny Schreiber to temat, który w dużej mierze zdominował doniesienia medialne na temat tej kontrowersyjnej uczestniczki jubileuszowej edycji „Top Model”. A to wszystko za sprawą tego, czym zajmuje się jedna z najbliższych jej osób. Mowa oczywiście o jej mężu, którym jest polityk Łukasz Schreiber. Poseł z ramienia PiS w listopadzie 2019 roku objął prestiżowe stanowisko ministra-członka Rady Ministrów w drugim rządzie Mateusza Morawieckiego.

Marianna Schreiber otwarcie przyznała, że ukrywała przed swoim ukochanym decyzję o zgłoszeniu się do programu „Top Model”, głównie w obawie przed jego reakcją.

Mężowi na pewno niełatwo zaakceptować ten pomysł, ale na koniec pokazuje mi, że mnie kocha i dzielnie dźwiga moje decyzje - zdradziła później w jednym z wywiadów.

Marianna i Łukasz Schreiberowie doczekali się jednego dziecka. Ich córka skończyła sześć lat. Dziewczynka ma na imię Patrycja.

Marianna Schreiber – wykształcenie, kariera, polityka

Marianna Schreiber jest z wykształcenia pedagożką oraz terapeutką dzieci ze spektrum autyzmu. Jako osoba związana od lat z polską oświatą postanowiła, ku zaskoczeniu wielu internautów, pojawić na proteście nauczycieli.

Jako osoba, która jest z wykształcenia pedagogiem, nauczycielem i pracowała parę lat w szkole, czułam się w obowiązku wziąć udział w dzisiejszej pikiecie Związku Nauczycielstwa Polskiego. Poznałam ludzi, którzy przyszli tam nie po to, by zaciskać pasa, ale po to by zacisnąć pięść do walki o lepsze płace. Lepsze płace dla ludzi, którzy mają ogromny wpływ na przyszłość społeczeństwa - wyjaśniła w obszernym wpisie na Instagramie.

Po odpadnięciu z „Top Model” Marianna Schreiber ogłosiła, że ma zamiar wykorzystać swoją zdobytą w krótkim czasie rozpoznawalność do zaangażowania się w działania na rzecz kobiet.

Zobacz także:

Moja kampania społeczna będzie poparta organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz kobiet. Zapraszam kobiety – razem możemy więcej - ogłosiła w połowie października 2021 roku.

Pod koniec stycznia 2022 roku Marianna Schreiber wystartowała ze swoim własnym programem o nazwie „Marianna Schreiber: Mam tego dość!”, emitowanym w sieci na kanałach „Super Expressu”.

Z kolei w maju założyła własną partię polityczną o nazwie MAM DOŚĆ 2023. Z oficjalnych profilów partii w mediach społecznościowych dowiadujemy się, że MAM DOŚĆ 2023 stawia m.in. na społeczną gospodarkę rynkową, solidaryzm i socjalliberalizm. W kwestiach ideologicznych członkowie ugrupowania deklarują przywiązanie do takich nurtów jak proeuropeizm, liberalny konserwatyzm i chrześcijańska demokracja.

Marianna Schreiber – Instagram

Jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami w prywatnym i zawodowym życiu przebojowej żony ministra, to koniecznie zaobserwujcie jej oficjalny profil w serwisie Instagram. Znajdziecie ją tam pod nazwą @marysiaschreiber.

Myślicie, że Marianna Schreiber na dłużej zagrzeje miejsce w przestrzeni publicznej?