Barbara Palvin i Dylan Sprouse właśnie potwierdzili, że są zaręczeni! W ten właśnie sposób dołączyli (już oficjalnie) do grona gwiazd, które w tym roku stały się narzeczeństwem. Zobaczcie, kto jeszcze powiedział „tak” i w jaki sposób zostaliśmy o tym poinformowani. Niektóre instagramowe posty są naprawdę (ale to naprawdę) słodkie! Zaręczyny gwiazd 2023 - it's official!

Pary, które zaręczyły się w 2023 roku – Barbara Palvin i Dylan Sprouse

fot. Taylor Hill / Getty Images

Na pierwszy ogień idą oczywiście Barbara Palvin i Dylan Sprouse, czyli jedna z naszych ulubionych par show-biznesu. Są razem od 2018 roku i mogą pochwalić się czystym kontem - żadnych skandali i dram. Oni naprawdę się kochają.

Pod koniec marca media podały informację, że zakochani zaręczyli się, jednak ani modelka, ani aktor nie potwierdzili plotek. Aż do teraz! Wczoraj Barbara udostępniła na Instagramie post, w którym faktycznie przyznała, że są z Dylanem narzeczeństwem.

Już niedługo będę panią Sprouse – napisała w opisie i oznaczyła swojego ukochanego. Dodała również emotikony panny młodej, pierścionka i białego serca.

Niezwykle cieszymy się z tej wiadomości i czekamy na ślub (na pewno zdamy wam z niego relację)!

Pary, które zaręczyły się w 2023 roku – Bella Thorne i Mark Emms

bellathorne / instagram

Kolejną z par, która zmieniła swój status związku są Bella Thorne i Mark Emms. Aktorka i producent poznali się na… imprezie urodzinowej Cary Delevingne na Ibizie i od razu się w sobie zakochali. I w ogóle się temu nie dziwimy - okoliczności zdecydowanie sprzyjały. To była miłość od pierwszego wejrzenia – wyznała Bella „Vogue’owi”.

Zobacz także:

Para zaręczyła się 13 maja. Media donoszą, że oświadczyny odbyły się w domu gwiazdy, a w pierścionku znalazł się aż 10-karatowy diament. Zresztą, same i sami zobaczcie:

Warto zaznaczyć, że zakochani poznali się w zeszłym roku, więc naprawdę szybko zdecydowali się na kolejny krok. Co ciekawe, to już drugie zaręczyny aktorki. Rok temu odwołała ślub z Benjaminem Mascolo. Teraz jednak ponownie jest szczęśliwa. Szybkie zaręczyny pokazują tylko, jak bardzo są siebie z Markiem pewni i nie chcą czekać. Życzymy szczęścia!

Pary, które zaręczyły się w 2023 roku – Lana Del Rey i Evan Winiker

fot. Amy Sussman / Getty Images, Variety / Getty Images

Od razu po tym, jak Lana Del Rey pojawiła się na Billboard Women in Music Awards, gruchnęły plotki na temat tego, że jest zaręczona. Dlaczego? Na jej palcu błyszczał bowiem ogromny pierścionek. I faktycznie, po niecałym miesiącu od wydarzenia, 28 marca 2023 „Billboard” potwierdził, że Lana Del Rey i Evan Winiker są narzeczeństwem.

Wybranek piosenkarki jest menadżerem i partnerem zarządzającym w Range Media Partners. Ich związek jest niezwykle prywatny. Razem widziani byli tylko kilka razy. Po raz pierwszy we wrześniu 2022 roku.

Mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy Lanę w sukni ślubnej.

Pary, które zaręczyły się w 2023 roku – Kate Bosworth i Justin Long

fot. Lionel Hahn / Getty Images

Kate Bosworth i Justin Long to jedna z tych par, które chętnie dzielą się swoim uczuciem. Na Instagramie pełno jest ich wspólnych zdjęć. Ostatnio doszły do nich te wyjątkowe, które ogłaszały szczęśliwą nowinę. Aktorska para zaręczyła się po dwóch latach związku (chociaż nie podzielili się tym od razu).

Pierwsze plotki na ten temat pojawiły się po imprezie Vanity Fair, tradycyjnie odbywającej się po rozdaniu Oscarów. Kate miała na palcu diamentowy pierścionek. I mimo że media od razu zaczęły pisać, że Kate i Justin są już po słowie, oni sami potwierdzili to kilka tygodni później, 4 kwietnia 2023. Czekamy na ślub!

Pary, które zaręczyły się w 2023 roku – Rebel Wilson i Ramona Agruma

fot. Rachpoot/Bauer-Griffin / Getty Images

Rebel Wilson postanowiła zorganizować oświadczyny w możliwe najbardziej bajkowy sposób. Gwiazda „Pitch Perfect” oświadczyła się swojej partnerce Ramonie Agrumie w Diseylandzie – przed zamkiem, pośród płatków kwiatów. Oklepane? Być może, ale zdecydowanie romantyczne. A taka właśnie powinna być ta chwila.

Aktorka opublikowała również post na Instagramie, w którym pokazała piękny pierścionek od Tiffany & Co. oraz zdjęcie z momentu, gdy klęczy, zadając Ramonie to jedno ważne pytanie. So cute!

Pary, które zaręczyły się w 2023 roku – Vanessa Hudgens i Cole Tucker

fot. Dimitrios Kambouris / Getty Images

Kolejne romantyczne oświadczyny? Yes, please. Vanessa Hudgens i Cole Tucker przekazali wspaniałą wiadomość z Paryża! Udostępnili post w mediach społecznościowych, w którym potwierdzili spekulacje mediów. TAK. Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi – napisała aktorka pod zdjęciem z ukochanym, na którym pokazuje swój pierścionek.

Pary, które zaręczyły się w 2023 roku – Anna Osceola i Jon Hamm

fot. Alberto Rodriguez / Getty Images

Anna Osceola i Jon Hamm są zaręczeni. Gwiazdor „The Top Gun: Maverick” i aktorka nie potwierdzili tej informacji osobiście. Obyło się bez romantycznych postów w mediach społecznościowych. Sprawę postanowili załatwić zupełnie inaczej. O ich zaręczynach dowiedzieliśmy się z portalu „People”, który oficjalnie potwierdził wiadomość.

Przed nami jeszcze druga połowa 2023 roku i już nie możemy się doczekać kolejnych zaręczyn naszych ulubionych gwiazdorskich par. Zendaya i Tom Holland? Just sayin’