Przypadków, kiedy uczucie serialowych par kwitło również poza planem, jest całkiem sporo. Jedną z nich jest również związek gwiazd nowego hitu NetflixaSex/Life. Okazuje się bowiem, że Sarah Shahi, która gra Billie i Adam Demos, wcielający się w jej gorącego byłego kochanka Brada, też są razem!

Prawdę o ich relacji wyznała Sarah Shahi, publikując na Instagramie galerię wspólnych zdjęć oraz kilka ciepłych słów skierowanych do Adama Demosa z okazji jego urodzin 23 maja 2021 roku. „Nie wiem do końca jak to możliwe, że dwójka ludzi z dwóch różnych stron świata mogła mieć tyle wspólnego, mogła się poznać i mogla być razem. Ale wiem, że poznałam moją bratnią duszę, coś na zawsze. Wiem, że nigdy nie kochałam głębiej, mocniej, zacieklej. Wiem, że jestem za to szalenie wdzięczna” – napisała aktorka, oczywiście oznaczając ukochanego. 

Kochankowie z serialu „Sex/Life” są parą! Co wiemy o ich związku?

To trochę wyjaśnia, skąd wzięła się ta niesamowita chemia między aktorami Sex/Life. A przypomnijmy, że Sarah Shahi i Adam Demos zagrali wiele wspólnych scen, które podkręcają temperaturę do tego stopnia, że podczas seansu ma się ochotę otworzyć okno na oścież. Czy wiadomo, jak serialowi Billie i Brad są w związku? Aktorzy spotykają się do 2020 roku, czyli od momentu jak Sarah Shahi zakończyła swoje trwające 16 lat małżeństwo z aktorem Steve’em Howey’em. Wiele wskazuje zatem na to, że ich uczucie zaczęło się rozwijać już na planie serialu Netflixa. 

„Sex/Life” – o czym jest nowy serial Netflixa?

Sex/Life to historia miłosnego trójkąta między pewną kobietą, jej mężem i… jej przeszłością oraz prowokacyjne spojrzenie na kobiecą tożsamość i pożądanie. Billie Connelly (Sarah Shahi) Jest zwyczajną matką i żoną z przedmieść — ale nie zawsze tak było. Zanim wyszła za kochającego i niezawodnego Coopera (Mike Vogel) i przeprowadziła się do Connecticut, Billie prowadziła niepokorne i zwariowane życie. Mieszkała w Nowym Jorku ze swoją przyjaciółką Sashą (Margaret Odette), ciężko pracując i ostro imprezując. Wyczerpana opieką nad małymi dziećmi i z nostalgią wspominająca przeszłość Billie zaczyna pisać dziennik i fantazjować na temat namiętnych uniesień ze swoim seksownym byłym chłopakiem Bradem (Adam Demos), którego nigdy nie potrafiła wymazać z pamięci. Im więcej Billie sobie przypomina, tym bardziej zaczyna zastanawiać się nad swoim obecnym życiem — i wtedy właśnie mąż znajduje jej dziennik. Czy prawda o przeszłości Billie wywoła seksualną rewolucję w jej małżeństwie, czy skieruje ją na ścieżkę ku życiu, o którym próbowała zapomnieć, i ku mężczyźnie, który złamał jej serce?