W maju Aleksandra Domańska postanowiła obciąć włosy. Nowa fryzura zachwyciła jej obserwatorów, którzy przyznali, że aktorka wygląda bardzo kobieco i jest w pewnym stopniu podobna do księżnej Diany, czyli absolutnej ikony stylu. Przysłowiową chwilę później o Aleksandrze Domańskiej znowu zrobiło się głośno. Kontrowersje wzbudziło bowiem zdjęcie, na którym gwiazda przytula swoją koleżankę. Miało być ono wyrazem siostrzeństwa, a także kobiecej solidarności. Jednak niektóre media podały, że aktorka jest biseksualna. Wczoraj poznaliśmy konsekwencje plotek dotyczących orientacji seksualnej gwiazdy. Aleksandra Domańska poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, że m.in. z tego powodu straciła główną rolę w serialu. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Aleksandra Domańska straciła główną rolę w serialu!

Wczoraj Aleksandra Domańska opublikowała na InstaStories manifest, który wywołał niemałe poruszenie w sieci, jak również w rodzimych mediach. Aktorka poinformowała bowiem, że usuwa swój profil na Instagramie. Skąd taka decyzja? Jak się okazuje, Aleksandra Domańska straciła główną rolę w serialu, ponieważ obcięła włosy, a serwisy plotkarskie podały, że jest biseksualna. „Dzisiaj dotarła do mnie informacja, że serial, w którym miałam zagrać główną rolę, niekoniecznie będzie już moim serialem. Osoby decyzyjne są bardzo zmartwione tym, że mam krótkie włosy, a Pudelek pisze, że jestem biseksualna” – poinformowała aktorka. Ta sytuacja uświadomiła jej, że czas na zmiany. „To kompletnie nie jest mój świat” – dodała. Aleksandra Domańska przyznała, że teraz ma zamiar biegać po łąkach i lasach, a także wieszać lampiony na gałęziach drzew w towarzystwie pewnego mężczyzny. „Wiem jak to brzmi, ale właśnie taki weekend przeżyłam i takiego mężczyznę spotkałam i to jest super” – zdradziła z uśmiechem na twarzy.

Pod koniec swojego manifestu Aleksandra Domańska poinformowała, że kiedyś na pewno powróci na Instagram. Wszystko wskazuje jednak na to, że założy nowy profil. Uspokoiła jednak swoich fanów, mówiąc, że jeśli ktoś będzie chciał ją odnaleźć i zaobserwować, to na pewno mu się to uda.

Ola Domańska pojawiła na czerwonym dywanie bez makijażu. Wyglądała przepięknie! >>>