Amelia Wnęk i Dominik Szymański spodziewają się dziecka. Poznajcie płeć i imię

Amelia i Dominik ogłosili szczęśliwą nowinę w telewizji. Rano wystąpili w „Dzień Dobry TVN”, gdzie podzielili się ze światem informacją, że już niedługo zostaną rodzicami.

Kochani, drodzy widzowie, słuchajcie. Spodziewamy się dzidziusia – powiedział Dominik i wskazał na brzuch swojej ukochanej.

Para wyznała również, że Amelia jest w 6. miesiącu, więc dziecko pojawi się na świecie pod koniec czerwca. Model wygadał się też odnośnie płci. Cały czas Amelce mówię: „Niech ona wyjdzie już” – dodał, przy okazji zdradzając, że urodzi im się dziewczynka. A skoro płeć jest znana, to prowadzący dopytali od razu o imię. Zakochani nie mieli problemu, żeby je ujawnić. Trzeba przyznać, że wybrali naprawdę nietypowe, ale piękne imię. Ich córeczka będzie nazywać się Aurora.

20-latka i 21-latek opublikowali również post na Instagramie, w którym dodatkowo potwierdzili nowinę. Pierwsze zdjęcie przedstawia odbicie brzucha Amelii w lustrze, a drugie zdjęcie USG.

Aurora. Czerwiec 2024 – podpisali krótko post.

W komentarzach posypały się oczywiście gratulacje, między innymi od Michała Piróga, który napisał: Wreszcie… GRATULACJE. Do gratulacji dołączyli się też uczestnicy poprzednich edycji „Top Model” – Karolina Płocka, Patrycja Sobolewska czy Nicole Akonchong. Fanki i fani nie kryją tego, że są w szoku.

Jesteście największym zaskoczeniem w historii TM, oczywiście pozytywnym. Wszystkiego dobrego dla was!

Mega się cieszę waszym szczęściem.

Malutka będzie mieć cudownych rodziców - czytamy. 

My również gratulujemy parze i życzymy jak najwięcej szczęścia.

Amelia Wnęk i Dominik Szymański - związek 

Amelia i Dominik poznali się na planie programu „Top Model”. To właśnie tam rozpoczęła się ich miłosna podróż. Razem są od lata 2023 roku, jednak związek potwierdzili dopiero w grudniu. Swoim uczuciem chętnie dzielą się na Instagramie, od czasu do czasu pojawiają się też wspólnie na eventach. Teraz dowiedzieliśmy się, że para spodziewa się dziecka. Wszystko wskazuje na to, że związek modeli jest naprawdę poważny.

Jeszcze raz gratulujemy!

Zobacz także: