Film „365 dni” powraca. Druga część kinowego hitu o tytule „365 dni: Ten dzień” pojawi się w serwisie streamingowym Netflix już 27 kwietnia, czyli za niespełna tydzień. Według zapowiedzi Blanki Lipińskiej, autorki powieści, kontynuacja erotyku to „bez wątpienia opowieść o kobiecie. O tym, że bywamy naiwne, ślepe, kochające, że uczymy się na własnych błędach i mamy możliwość je naprawić”. 

Z kolei Anna-Maria Sieklucka, filmowa Laura, uważa, że druga część „pozwala na nowo spojrzeć na dojrzalszą postać Laury, z pewnością nie brakuje również niespodzianek. Bardzo się cieszę, że mogłam wzbogacić rolę Laury i pokazać widzom tę postać z innej strony. Ta część sięga znacznie głębiej i mówi o relacji między dwojgiem kochanków, a Laura jest zdecydowanie silniejsza”.

„Jestem niesłychanie podekscytowany tym, że fani wkrótce poznają dalsze losy Laury i Massima” – dodaje Michele Morrone, odtwórca roli Massimo.

„365 dni: Ten dzień” – piosenka ze zwiastuna

W dniu, kiedy ogłoszono datę premiery „365 dni: Ten dzień”, w sieci pojawił się także oficjalny zwiastun produkcji. Co ciekawe, widzów zaciekawił nie tylko sam zarys trwającej niespełna dwie minuty zapowiedzi, ale także muzyka promująca drugą część erotyku. Jak zatem nazywa się piosenka z czołówki, która zachwyciła internautów oraz internautki, i kto ją wykonuje?

Na razie nie znajdziemy zbyt wielu informacji na ten temat. Fani i fanki produkcji podejrzewają, że przebój zatytułowany „I Find Myself in You” wykonuje sam Michele Morrone. Utwór, który nie jest aktualnie dostępny na żadnej platformie, najprawdopodobniej trafi do serwisów streamingowych 27 kwietnia przy okazji premiery filmu. Czy tak się wydarzy? O tym dowiemy się już niebawem. 

Dodajmy, że Morrone nagrał również soundtrack do pierwszej części filmu „365 dni”. Pochodzący z albumu „Dark Room” singiel „Feel It” do tej pory w serwisie YouTube odtworzono ponad 63 mln razy. W oczekiwaniu na kontynuację miłosnej historii Laury i Massimo proponujemy wam bardzo gorącą playlistę, na której znalazły się utwory z premierowej odsłony hitowego erotyku. Link do artykułu znajdziecie poniżej. Enjoy!  

--

Zobacz także:

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.