Pierwsze plotki o romansie Jessiki Mercedes z Kubą Karasiem pojawiły się w 2019 roku. W styczniu dowiedzieliśmy o rozstaniu topowej influencerki i rozchwytywanego muzyka, do którego doszło pod koniec ich noworocznej podróży po Stanach Zjednoczonych. Według informatora serwisu plotkarskiego, inicjatywa wyszła ze strony Kuby Karasia. Konflikt szybko został jednak zażegnany i para wróciła do siebie niedługo później. Niestety, niemalże trzyletni związek nie przetrwał próby czasu. O ponownym zakończeniu relacji poinformowała media Jessica Mercedes.

Jessica Mercedes i Kuba Karaś rozstali się

Jak podaje „Pudelek”, Jessica Mercedes i Kuba Karaś nie są już razem. O decyzji poinformowała media sama influencerka. Okazuje się, że powodem rozstania są różnice w życiowych celach i planach na najbliższą przyszłość byłych już partnerów. Para rozstała się na szczęście w zgodzie, obędzie się więc bez publicznych kłótni i wyciągania brudów.

Wspólnie postanowiliśmy się rozejść, bo mamy różne cele w życiu, plany na najbliższy czas i tryby życia. Rozstaliśmy się w zgodzie i przyjaźni, i życzymy sobie jak najlepiej. Jess i Kuba – przekazała „Pudelkowi” Jessica

Warto zaznaczyć, że Kuba Karaś dotychczas nie skomentował medialnych publikacji na temat rozstania z Jessicą Mercedes. 

Jessica Mercedes i Kuba Karaś – historia związku

Pierwsze doniesienia o namiętnym uczuciu pomiędzy Jessicą Mercedes a Kubą Karasiem pojawiły się w mediach w lipcu 2019 roku. Od początku widać było, że para dobrze czuje się w swoim towarzystwie. Nie wiadomo było jednak, czy to jedynie przelotny romans czy coś poważnego. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane pod koniec miesiąca, gdy Jessica potwierdziła, że podróżuje wraz z chłopakiem podczas trasy koncertowej. 

Kilka tygodni później influencerka wyznała w rozmowie z „Jastrząb Post”, że pokazuje niemal całe swoje życie w mediach społecznościowych, ale chroni wizerunek swojej mamy, a teraz także chłopaka. To wtedy przyznała również, że nie przeszkadza jej trzyletnia różnica wieku pomiędzy nią a Kubą Karasiem. Jessica skończyła w tym roku 29 lat, muzyk natomiast 26.

Choć Jess niechętnie wypowiadała się na temat partnera w mediach, chętnie pokazywała go na swoich profilach w mediów społecznościowych. Jej obserwatorki oraz obserwatorzy mogli oglądać wspólne zdjęcia, jak również relacje na Instagram Stories, a dzięki temu dowiedzieć się, jak spędza czas z ukochanym na co dzień. Jessica Mercedes i Kuba Karaś nie mieszkali razem, ale często spotykali się w imponującym lofcie należącym do influencerki.

Pierwszy raz o rozstaniu pary dowiedzieliśmy i dowiedziałyśmy się na początku roku. Dwójka miała rozstać się podczas swojej podróży po Stanach Zjednoczonych z inicjatywy Kuby. Zakochani szybko zażegnali jednak ciemne chmury i wrócili do siebie już pod koniec marca. Niestety, jak widać dobra passa nie trwała długo. To już definitywny koniec związku?

Zobacz także: