Uwielbiamy, gdy nasze ukochane postacie z filmów i seriali nie wychodzą z odtwórczyń ich ról. Tak jest w przypadku Jenny Ortegi, która niejednokrotnie udowodniła, że jest Wednesday w prawdziwym życiu. Wystarczy tylko spojrzeć na jej stylizacje z czerwonego dywanu i nie tylko. Podobnie jest z Blake Lively i Leigton Meester, czyli odtwórczyniami ról Sereny i Blair z „Plotkary”. Nie tak dawno Blake pojawiła się na pokazie Michaela Korsa w złotym kombinezonie. Wtedy media rozpisywały się na temat tego, że aktorka wygląda, jak jej kultowa bohaterka z serialu o uprzywilejowanych nastolatkach.

Kolejną aktorką, która jeszcze chyba nie rozstała się ze swoją postacią jest Kim Cattrall. Chyba każdy pamięta przebojową Samanthę Jones. Dla wielu dziewczyn to właśnie ona była ulubioną bohaterką „Seksu w wielkim mieście”. Mamy dobre wiadomości. Jeśli zatęskniłyście za Samanthą, to Kim postawiła na look inspirowany stylem bohaterki. Samantha, to ty?

Kim Cattrall udowadnia, że jest Samanthą Jones w prawdziwym życiu. Jej bohaterka nie powstydziłaby się takiej stylizacji

67-latka została zaproszona na pokaz Balmain, który odbył się w ramch trwającego teraz paryskiego Fashion Weeku. Aktorka zasiadła w pierwszym rzędzie i wyglądała wspaniale. Nie sposób było oderwać od niej wzroku również za sprawą stylizacji, na którą się zdecydowała. Była ona inspirowana stylem jednej z naszych ulubionych bohaterek „Seksu w wielkim mieście” – Samanthy Jones.

fot. Pascal Le Segretain / Getty Images

Kim postawiła na look all black. Wybrała skórzany komplet ze złotymi detalami składający się z marynarki i ołówkowej spódnicy za kolano, oczywiście od Balmain. Stylizację uzupełniła czarnymi czółenkami na obcasach, małą torebką oraz złotymi kolczykami. Jesteśmy niemal pewne, że Samantha ubrałaby się tak samo. Superhot!

Fanki i fani oszaleli na punkcie najnowszej stylizacji Kim Cattrall

Gwiazda udostępniła również post na Instagramie, w którym możemy zobaczyć zdjęcia z momentu wchodzenia na pokaz. Komentarze skupiały się tylko na jednym. I nie jesteśmy zdziwione.

Wyczuwam vibe Samanthy Jones.

Styl Samanthy Jones powrócił.

IKONA.

Omg!! Samantha Jones!!!

Wyglądasz niesamowicie!!

Zgadzamy się z tymi komentarzami. Kim prezentowała się rewelacyjnie i zdecydowanie przypominała Samanthę.

Zobacz także: