Mają talent, styl, zmysł biznesowy, poczucie misji. Sprawiają, że świat jest lepszym miejscem. Wybraliśmy Kobiety i Mężczyznę Roku Glamour 2019. Sprawdź, kto zwyciężył w tegorocznej edycji naszego plebiscytu. 

Kobieta Roku Glamour 2019: STYL

Jessica Mercedes Kirschner

W tym roku minęło 10 lat, od kiedy założyła swojego bloga - w tym czasie nie tylko podbiła internet, lecz także założyła dwie własne marku: Veclaim i Moiess. Jej stylu nie da się podrobić.

Kobieta Roku Glamour 2019: BIZNES

Kasia Sokołowska

Najsłynniejsza reżyserka pokazów w Polsce, osobowość telewizyjna, ekspertka w dziedzinie mody. W tym roku zadebiutowała w roli twórczyni butów Emeralds and Crocodiles. Sprzedaje szpilki w komplecie z balerinami.

Zobacz także:

Kobieta Roku Glamour 2019: AKTYWIZM

Weronika Rosati

Problemowi przemocy domowej i samotnemu macierzyństwu w Polsce dała swoją twarz. Jej odwaga dodała siły kobietom w podobnej sytuacji. Założyła fundację Siła Kobiety, która ma realnie pomagać ofiarom.

Kobieta Roku Glamour 2019: WELLBEING

Paulina Klepacz i Aleksandra Nowak

Prowadzą feministyczno-erotyczny magazyn G'rls ROOM, organizują warsztaty dla dziewczyn, a przede wszystkim uczą pozytywnego, mądrego podejścia do seksualności.

Kobieta Roku Glamour 2019: POPKULTURA

Karolina Bruchnicka

Jej bohaterka w Córce trenera jeździ po podrzędnych turniejach tenisowych. Ona - wiemy to! - objedzie najważniejsze festiwale filmowe. Talent!

Kobieta Roku Glamour 2019: Mężczyzna Roku Glamour

Krzysztof Zalewski

On, pytany o przepis na sukces, mówi, że miał dużo szczęścia. My wiemy, że w jego przypadku to nie tylko fart - przede wszystkim wyjątkowy miks talentu, ambicji i odwagi, by robić na scenie to, co robi on.