Na krakowskim festiwalu zawsze pojawiają się najlepiej ubrani festiwalowicze. Co prawda to nasze subiektywne zdanie, ale po latach obserwacji wydaje nam się, że mamy prawo wysnuć taki wniosek. Styl uczestników Kraków Live Festival jest bezpretensjonalny, ale oryginalny. Festiwalowicze eksperymentują z własnym stylem, łącząc oldschool’owe ubrania z najgorętszymi sezonowymi trendami. Co więcej, męskie stylizacje są równie dobre co damskie! Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii, gdzie znajdziecie modę uliczną z Kraków Live Festival 2019.

Kraków Live Festival 2019: Macklemore, Krzysztof Zalewski i DJ Snake na pierwszym dniu festiwalu! >>>

Kraków Live Festival 2019: najlepsze stylizacje 

Najlepsze stylizacje na festiwalu to dużo kolorów, rustykalnych klimatów, inspiracji latami 80., neonowych akcentów i dodatków w stylu Dzikiego Zachodu (tak, kowbojki wciąż są hot!). Przewijał się również zwierzęcy motyw panterki, zarówno na oversize’owych koszulach, jak i sukienkach w stylu retro. Nie zabrakło klasycznych biało-czarnych outfitów, ale zawsze z wyróżniającym akcentem: mocnym makijażem, neonowym biustonoszem lub kolorowymi pasemkami. Festiwalowicze postawili również na dużo brokatu, jeśli chodzi o makeup. Świecące elementy były wszędzie: pod oczami, na kościach policzkowych i włosach. Jedyna zasada? Im więcej, tym lepiej!

Jeśli chodzi o dodatki, królowały opaski na włosy i torby nerki, czyli lata 80. w pełni. Akcesoria do włosów są jednym z najmodniejszych trendów w tym sezonie, a dopasowane kolorystycznie do całej stylizacji, podkręcają ją. Natomiast nerki dodają nonszalancji, o czym zdecydowanie wiedzą festiwalowicze. Poza tym są bardzo komfortowe w przechowywaniu najpotrzebniejszych rzeczy! W galerii powyżej znajdziecie najlepsze stylizacje z mody ulicznej na Kraków Live Festival 2019.