Dobiegł końca kolejny sezon programu „Love Island. Wyspa miłości”. Choć randkowy format Telewizji Polsat nie cieszył się już tak dużą popularnością jak jeszcze rok temu, na rozstrzygnięcie najnowszej edycji show nadal czekało kilkaset tysięcy wiernych widzów. Wielki finał „Love Island 6” wyemitowano w niedzielę, 9 października na głównej antenie Polsatu. Ostatni odcinek tym razem wyglądał nieco inaczej niż dotychczas.

Znamy zwycięzców 6. edycji „Love Island”

Już na starcie fani zwrócili uwagę na to, że w finale biorą udział aż cztery, a nie tak jak dotychczas trzy pary. Dużą niespodzianką okazał się również fakt, że pierwszy raz w historii programu Karolina Gilon nie prowadziła finałowego odcinka sama. Towarzyszył jej bowiem lektor, czyli Maciej Kasprzyk

Prowadzący zadawali pytania i rozmawiali z uczestnikami – przede wszystkim o ich przemianach i wzajemnych relacjach. Wspólne podsumowanie pobytu Islanderów w hiszpańskiej willi było całkiem interesujące, tym bardziej, że wszyscy mogli wspólnie obejrzeć ostatnie randki czterech finałowych par.

W końcu jednak przyszedł czas na najważniejsze podsumowanie 6. edycji programu. Dowiedzieliśmy się, że czwarte miejsce zajęli Sara i Kamil, na trzecim miejscu uplasowali się Wero i Kuba, a drugie miejsce należało do Wiki i Sebastiana. Tym samym zwycięzcami 6. edycji „Love Island. Wyspa miłości” zostali Angelina i Sasha.

Konsternacja po finale „Love Island 6”

Po ogłoszeniu wyników finałowego głosowania do tej pory następował moment, gdy zwycięzcy otrzymują po dwie koperty – jedną z napisem „miłość”, drugą z napisem „100 000 zł”. Od tego, którą z nich wybiorą, zależało, co stanie się z nagrodą. Tym razem jednak nic takiego się nie wydarzyło. Wielu internautów wpadło w sporą konsternację.

A gdzie koperty do wyboru?

Dlaczego nie było kopert?

W tej edycji wszystko pozmieniali, kiedy były 4 pary w finale?

Osoby, które śledzą także zagraniczne wersje show, donoszą, że tam również zrezygnowano z tego elementu finałowego odcinka.

Według mnie producent, czyli ITV, od tego odszedł. W Wielkiej Brytanii w tej edycji też nie było kopert

Macie zamiar śledzić kolejny sezon randkowego show?

Zobacz także: