O wielkim powrocie Spice Girls mówiło się od dawna. W końcu zeszłym roku plotki okazały się prawdą. Już 29 maja 2019 koncertem w Manchesterze Spicetki rozpoczną trasę koncertową, powracając na scenę w (prawie, bo bez Victorii) pełnym składzie pierwszy raz od 2012 roku, kiedy to Victoria BeckhamEmma Bunton, Melanie Brown, Melanie Chisholm oraz Geri Halliwell (obecnie Horner, po mężu) wystąpiły podczas ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku. Jednak po rewelacjach, jakie właśnie wyszły na jaw, wielki comeback może stanąć pod znakiem zapytania. Chodzi o wyznanie jednej z członkiń zespołu, Melanie Brown na temat jej intymnej relacji z inną ze Spicetek. 

Mel B miała romans z koleżanką ze Spice Girls 

Podczas rozmowy z popularnym brytyjskim dziennikarzem Piersem Morganem 43-letnia Melanie Brown wyznała, że za czasów świetności zespołu Spice Girls uprawiała seks z Geri Halliwell. Prowadzący program Good Morning Britain wyciągnął z wokalistki więcej smaczków. „Wszystkie spałyśmy razem w jednym łóżku. Ale nie wszystkie spałyśmy ze sobą "w ten sposób"" - powiedziała Mel B, a następnie zdradziła, że to własnie z Geri Halliwell miała okazję być wyjątkowo blisko. Po czym dodała również: „Ona będzie mnie za to nienawidzić, bo teraz jest elegancką żoną w domku na wsi, ale to fakt. To się po prostu stało. Potem z tego żartowałyśmy i tyle. Miała świetne piersi!", dolewając oliwy do ognia Mel B.

Zobacz także: Spice Girls: 10 rzeczy, których (prawdopodobnie) nie wiedzieliście o najsłynniejszym girlsbandzie świata >>>

Co ciekawe, Spicetka nie wspomniała o tym ani słowa w swojej książce, Brutally Honest, gdyż mimo tytułu, dotyczyła zupełnie czegoś innego. Co na to Geri? „Mam nadzieję, że gdy Geri zostanie o to zapytana, co, mam  nadzieję, się stanie, nie będzie zaprzeczać" - powiedziała pełna nadziei Brown, jednak jak donosi dziennik The Sun, chwilę po dość odważnym wyznaniu Mel B ewidentnie przestraszyła się reakcji swojej koleżanki z zespołu i zadzwoniła do niej z przeprosinami. Z kolei Daily Mail twierdzi, że Geri, choć jedynie w gronie najbliższych, zaprzeczyła, jakoby cokolwiek łączyło ją z Mel B. Podobno wyznanie miało na celu nic innego, jak tylko wpłynięcie na sprzedaż wspomnianej książki. Myślicie, że ten epizod z przeszłości może mieć znaczący wpływ na przyszłość Spice Girls? 

Zobacz także: Victoria Beckham o modzie, projektowaniu, kolekcji dla marki Reebok i samoakceptacji [WYWIAD] >>>