Anna Wintour, brytyjsko-amerykańska dziennikarka, dowodząca od 1988 roku amerykańskim wydaniem „Vogue'a”, i Bill Nighy, brytyjski aktor (nominowany w tym roku po raz pierwszy do Oscara), przybyli na Met Galę 2023 razem, potwierdzając (?) w ten sposób swój romans. Warto zaznaczyć, że ta dwójka zna się od lat. A o tym, że mogą być razem zaczęto spekulować już w 2018 roku. Jednak plotki przycichły i powróciły ze zdwojoną mocą całkiem niedawno.

Anna Wintour i Bill Nighy są parą?

Trudno wyobrazić sobie dziś „Modowe Oscary”, jak nazywana jest Met Gala, bez Anny Wintour. Była ona jedną z gospodyń wieczoru i tym razem, jak i współorganizatorką, która ma zawsze wiele do powiedzenia, a przykład co do listy gości. 73-letnia Wintour pojawiła się na Met Gali 2023 u boku swojego równolatka, cenionego brytyjskiego aktora. Oboje wyglądali szykownie i biła od nich wspaniała, dobra energia. Wydawali się szalenie szczęśliwi. 

W grudniu 2022 „The Telegraph” poinformował, że 73-latkowie zbliżają się do siebie i są coraz częściej widywani razem. Do tej pory  ani Anna, ani Bill nie potwierdzili, że łączy ich uczucie i są w związku. Jednak wspólne wystąpienie na Met Gali zdaje się być dowodem na to, że Wintour i Nighy to nowa hot couple w show-biznesie.

Kim jest nowy chłopak Anny Wintour?

Bill Nighy to świetny i ceniony przez krytykę oraz publiczność aktor. Najlepiej znany jest chyba z roli łobuzerskiego, starzejącego się gwiazdora rocka Billy’ego Macka w hicie „To właśnie miłość” („Love Actually”), ale i podróżującego w czasie taty w filmie „Czas na miłość”, Ministra Magii Rufusa Scrimgeoura w „Harrym Potterze i Insygniach Śmierci” oraz hipochondrycznego ojca Anyi Taylor-Joy, pana Woodhouse’a, w filmie „Emma” na postawie prozy Jane Austen (2020 rok).  .

Anna Wintour – związki

Anna Wintour była łączona z wieloma mężczyznami. W 1983 roku poznała dziecięcego psychiatrę Davida Shaffera, z którym związała się na dłużej. Pobrali się we wrześniu 1984 roku i w krótce doczekali dwójki dzieci: syna Charlesa i córki Bee. Para rozwiodła się w 1999 roku.