Monika Brodka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorkami i obserwatorami zdjęciami, które – jak sugeruje opis – wykonała w październiku. Jedno z nich zwróciło szczególną uwagę, ponieważ przedstawia artystkę nago.

Monika Brodka opublikowała nagie zdjęcie i pokazała tatuaż

Piosenkarka pokazała swoim 185 tysiącom obserwatorek i obserwatorów 10 kadrów. Post podpisała: October fest. Pośród zdjęć przedstawiających naturę, krajobrazy i codzienne życie, znalazło się jedno, na którym widać samą Monikę. Jest ono niezwykle zmysłowe. Zobaczcie! 

Fotografia została zrobiona w łazienkowym lustrze tylną kamerą telefonu. Cały kadr jest bardzo sensualny. Artystka jest bez ubrań, na ręce zawieszony ma jedynie ręcznik. Widzimy plecy gwiazdy, zdjęcie odsłania coś jeszcze. Tuż nad pośladkami wokalistka ma tatuaż, którym nieczęsto się chwali.

Monika Brodka – tatuaże

Tribal to tatuaż Moniki z czasów młodości. Możemy go zobaczyć choćby w teledysku do utworu „Ten” z debiutanckiej płyty artystki pt. „Album” (2004). Teraz ten wzór popularny na początku lat 00. (często wykonywany właśnie na dole pleców, czyli na lędźwiach) powrócił do łask i świetnej pasuje do obecnego stylu Moniki Brodki.

To jednak nie jest jedyny tatuaż artystki. Ma ich ona kilka także na ręce. Lubi tę formę wyrażania siebie. Ale to nie wszystko. Nie dość, że Brodka ma swoje własne tatuaże, na początku lipca na jej Instagramie pojawił się filmik, na którym to ona kogoś tatuuje!

Punktem wyjścia dla tego ostatniego był tytuł singla Sadza z najnowszego albumu artystki. Monika tatuaż wykonała w Gdyni. Zobaczcie filmik z procesu jego tworzenia! Wokalistka dopiero się uczyła!