Kobiece sutki na Instagramie? Kylie Jenner postanowiła udowodnić, że ban na ich pokazywanie to nonsens, zwłaszcza, że męskich sutków nikt nie cenzuruje. Z systemu zakpiła na swój własny sposób, zakładając górę od bikini, w której wygląda niemalże jakby była topless. Góra od kostiumu utrzymana jest bowiem w cielistym odcieniu, a materiał zdobią nadruki sutków, które imitować mają prawdziwe piersi. Nie trzeba było czekać długo, by w internecie zawrzało.

Kylie Jenner pokazała się w górze od bikini, która ma imitować nagie piersi

Kylie Jenner w „nagim bikini” pokazała się na Instagramie wczoraj i dziś internauci nie mówią już o niczym innym. Po pierwsze dlatego, że gwiazda wygląda w nim jakby była naga – stanik imituje bowiem nagie piersi, a to zawsze wzbudza ogromne emocje. A po drugie dlatego, że z powodu kontrowersyjnego posta gwiazdy ożyła w sieci dyskusja o podwójnych standardach w traktowaniu kobiet i mężczyzn. Bo niby dlaczego ci drudzy bez cenzury mogą publikować na Instagramie swoje zdjęcia bez koszulki, a pokazywanie damskich sutków jest zabronione? To właśnie na ten problem chciała zwrócić uwagę Kylie Jenner, zakładając odważną górę od kostiumu. Skąd wiemy? Tak wynika z opisu zdjęcia (a właściwie minigalerii zdjęć, bo Jennerka zdecydowała się opublikować dwa) – „free the nipples” (z ang. – uwolnić sutki), nawiązującego do ruchu społecznego, który narodził się w 2014 roku. Właśnie w celu walki z podwójnymi standardami. 

„Uwolnić je!”, „Taaak!” – pisali fai gwiazdy. Przynajmniej do momentu, kiedy celebrytka zdecydowała się zamknąć możliwość komentowania, bo sytuacja zaczęła się wymykać spod kontroli. Zwłaszcza, że nie zabrakło uwag w stylu: „Chcemy tylko poznać imię twojego synka”, co jak wiadomo wciąż pozostaje owiane tajemnicą. 

„Nagie bikini” Kylie Jenner – Kontrowersyjny projekt Jeana Paula Gaultiera

Góra od bikini Kylie Jenner, z nadrukami nagich sutków, to projekt domu mody Jean Paul Gaultier, co zresztą celebrytka oznaczyła na drugim ze zdjęć. I pochodzi z „nagiej kolekcji” projektanta, w której znaleźć można także topy i sukienki, mające na celu imitować gołe ciało. Kylie Jenner nie jest jedyną znaną osobą, która zdecydowała się pokazać w nich publicznie. Najlepszy dowód? Galeria zdjęć udostępniona przez słynny dom mody. Zresztą, zobaczcie sami. 

Warto dodać, że bikini w cielistym kolorze – z „sutkami” czy też bez to jeden z silniejszych trendów na lato 2022 wśród kostiumów kąpielowych. „Nude bikinis” noszą już najbardziej topowe influencerki, między innymi siostry Kylie – Kim Kardashian i Kendall Jenner. Pójdziecie w ich ślady?