To prawdziwa niespodzianka dla wszystkich fanek i fanów „Seksu w wielkim mieście”. Teraz nie tylko będą mogli podjechać pod schody słynnego apartamentu, ale również zajrzeć do środka i spędzić w nim dobę! Mieszkanie jednej z bohaterek - Carrie Bradshaw, przy 64 Perry Street na West Village na Manhattanie od 8 listopada będzie można wynająć. Na tym jednak nie koniec. Portal Airbnb, który zajmuje się najmem, przygotował dla gości również inne atrakcje! Zobaczcie sami.

Nowojorski apartament Carrie Bradshaw z „Seksu w wielkim mieście” do wynajęcia

Cała akcja wiąże się z promocją kontynuacji serialu „Seks w wielkim mieście”, która pojawi się jeszcze w tym roku. Już za kilka dni, bo 12 i 13 listopada będzie można wynająć apartament, w którym Carrie Bradshaw śmiała się, płakała i paliła papierosy (zanim je rzuciła). W praktyce oznacza to, że podczas dwóch dobowych pobytów za jedyne 23 USD (za noc) goście-szczęściarze będą mogli pożyć życiem Carrie. Cena symbolizuje liczbę lat, które minęły od premiery pierwszego odcinka serialu. Pytanie, co czeka na gości?  Wirtualne powitanie przez Sarah Jessicę Parker, drinki Cosmopolitan i spacer po Manhattanie, a także sesja zdjęciowa w garderobie wypełnionej po brzegi bajecznymi ubraniami, butami i dodatkami. Żeby wynająć apartament, trzeba przebywać na terenie Stanów Zjednoczonych już podczas rezerwacji, czyli 8 listopada, i mieć dużo, dużo szczęścia!

Jak wygląda apartament Carrie Bradshaw z „Seksu w wielkim mieście”?

Wchodząc do mieszkania, Sarah Jessica Parker stwierdziła, że czuje się jak 23 lata temu. Apartament składa się z sypialni, w której wisi galeria grafik, oczywiście wielka garderoba, mała kuchnia i miejsce pracy Carrie – biurko przy oknie, z którego rozpościera się widok na nowojorską ulicę. Airbnb zadbało, by nie zabrakło takich detali jak bezprzewodowy telefon przy łóżku, kilka biżuteryjnych cacuszek w szafie, pewnego skórzanego krzesła, czy stosu karteczek samoprzylepnych obok biurka Carrie. Jako gospodyni w tym wyjątkowym wnętrzu gości wirtualnie przywita Sarah Jessica Parker. Czy to oznacza, że bohaterka powróci do swojej dawnej przestrzeni? Aktorka komentuje:

Tak, Carrie wróci do swojego ukochanego brownstone. Pozostaje w domu z dala od domu. Więcej nie mogę powiedzieć.

Dodajmy tylko, że brownstone to budynek z czerwonobrunatnego piaskowca, który charakterystyczny jest właśnie dla Nowego Jorku.

„And Just Like That” – co wiemy o wyczekiwanej produkcji? [Premiera, teaser]

Specjalnie dla was przygotowaliśmy artykuł, który odpowiada na wszystkie palące pytania związane z kontynuacją „Seksu w wielkim mieście”. Dzielimy się pierwszymi zdjęciami z planu „And Just Like That”, informacjami o obsadzie – kto się pojawi w kontynuacji kultowej produkcji, a kogo zabraknie, a także jakich wątków dotknie fabuła. Premiera planowana jest jeszcze na grudzień tego roku. Teaser możecie zobaczyć poniżej.