Choć David Beckham zasłynął głównie za sprawą swojej lewej stopy, jego pośladki również są niczego sobie. Skąd wiemy? No cóż, gołą pupą męża pochwaliła się sama Victoria Beckham, która zamieściła na Instagramie nowe zdjęcie piłkarza. To, co napisała pod nim, również zrobiło nam dzień! 

Victoria Beckham pokazała zdjęcie prawie nagich pośladków Davida Beckhama! Jej komentarz – bezcenny!

Na zdjęciu, które Victoria Beckham udostępniła na Instagramie w minioną niedzielę, widzimy Davida Beckhama, który z ostatnich dni lata korzysta, wylegując się w basenie. Już zazdrościmy, a to dopiero początek! Ze względu na charakter miejsca, w którym się znajduje, David Beckham ubrany jest wyłącznie w kąpielówki – dopasowane do ciała bokserki. Najwyraźniej jednak postanowił nieco opalić to, co ukrywał przez całe wakacje, bo kąpielówki są zsunięte do połowy, tak, że dokładnie widać pośladki piłkarza. 

„You're welcome!” (w wolnym tłumaczeniu – „Nie ma za co!”) – napisała Victoria Beckham pod zdjęciem Davida Beckhama w negliżu. Co sprawiło, że uśmiechnęłyśmy się jeszcze szerzej. Fani byłej Spicetki i jej przystojnego męża, nie pozostali dłużni. „Dziękujemy @victoriabeckham, że dałaś nam coś czego chcieliśmy, czego bardzo, bardzo chcieliśmy” – odpowiedzieli, nawiązując do jednej z piosenek legendarnego girlsbandu. „To najbardziej hojny gest, z jakim kiedykolwiek się spotkaliśmy” – dodali. A samo zdjęcie w krótkim czasie polubiło ponad milion osób! Łącznie z nami. Wam też się podoba? Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii. 

Victoria i David Beckham – jedna z naszych ulubionych par

Zdjęcie męża z gołą pupą, to kolejna rzecz, którą zrobiła Victoria Beckham, świadcząca o tym, że – choć długo w ogóle się nie uśmiechała – nie brak jej poczucia humoru. Blake Lively i Ryan Reynolds, strzeżcie się! Rośnie wam konkurencja. W dodatku o znacznie dłuższym stażu! Victoria i David Beckham są małżeństwem od 1999 roku. Przez ten czas doczekali się czwórki dzieci: trzech synów – Brooklyna (22), Romeo (17) i Cruza (16), a także córeczki – 10-letniej Harper. Najmłodszy z synów Victorii i Davida – Cruz Beckham – niedawno po raz pierwszy sfotografowany został ze swoją dziewczyną. No cóż, miłość w rodzinie Beckhamów kwitnie!