Temat zdrady jest bardzo ciężki i dość kontrowersyjny. Niektórzy uważają, że zdrady nie da się wybaczyć i od razu kończą relację z osobą, która ich zdradziła. Są też jednak tacy, którzy są w stanie dać drugą szansę swojemu niewiernemu partnerowi lub partnerce i kontynuować związek. Tę drugą opcję wybrało 15 celebryckich związków, o których piszemy w tym artykule. Zobaczcie, kto został zdradzony i postanowił to wybaczyć.

Celebryckie pary, które zostały ze sobą pomimo zdrady – Behati Prinsloo i Adam Levine

Chyba wszyscy pamiętamy tę dramę, która działa się pomiędzy Adamem Levinem i Behati Prinsloo. Modelka właśnie ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka z muzykiem, a zaledwie kilka dni później na jaw wyszły informacje, że ten ją zdradzał.

Lider Maroon 5 wydał oświadczenie, w którym napisał, że nie doszło do zdrady, a jedynie do wymiany "nieodpowiednich" wiadomości z influencerką Sumner Stroh (która nakręciła całą aferę). Potem dołączyło do niej jeszcze kilka innych kobiet. Sprawa skończyła się dobrze i wydaje się, że kryzys w małżeństwie został zażegnany. Na Instagramie Behati możemy zobaczyć masę wspólnych zdjęć, także tych, które przedstawiają ją wspierającą swojego ukochanego na koncertach.

Celebryckie pary, które zostały ze sobą pomimo zdrady – Khloé Kardashian i Tristan Thompson

khloekardashian / instagram

Tej pary chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. O Khloé Kardashian i Tristanie Thompsonie głośno było właściwie od początku ich burzliwego związku. Byli już zakochani doczekali się dwójki dzieci. Pierwsze informacje o zdradzie koszykarza na jaw wyszły zaledwie kilka dni przed narodzinami ich córki w kwietniu 2018 roku. Wtedy właśnie celebrytka zdecydowała się zostać ze swoim niewiernym chłopakiem.

Jednak Tristan niczego się nie nauczył i nie docenił drugiej szansy, którą dała mu partnerka i matka jego dziecka. W kolejnym roku ponownie zdradził Khloé. Wtedy para rozstała się, ale wróciła do siebie w połowie 2020 roku. Relacja gwiazd wydawała się wrócić na dobre tory, jednak finalnie nie przetrwała. I tu chyba nie ma już wielkiego zaskoczenia. Sportowiec znów był niewierny i zdradził Kardashiankę, gdy zdecydowali się na poczęcie drugiego dziecka (przyszło na świat dzięki pomocy surogatki). Aktualnie ich kontakt ogranicza się do wychowania córki i syna.

Celebryckie pary, które zostały ze sobą pomimo zdrady – Kylie Jenner i Travis Scott

fot. MEGA / Getty Images

Zobacz także:

Travis Scott został oskarżony o zdradę Kylie Jenner w 2018 roku. Raper zdecydowanie zaprzeczył plotkom, pisząc na Instagramie, że informacje o jego niewierności są zmyślone przez internetowe trolle. Jednak w lutym 2019 roku pojawiły się ponowne doniesienia o zdradzie. Tym razem zaprzeczył przedstawiciel gwiazdora. To nie jest prawda. On nie zdradził – oświadczył wtedy.

Pomimo wszystkich kontrowersji wokół relacji Travisa i Kylie zakochani postanowili ze sobą zostać. Ich związek nie przetrwał jednak do dziś, ponieważ niedawno dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się, że para rozstała się. Przypomnijmy, że doczekała się dwójki dzieci - córki Stormi i syna Aire’go.

Celebryckie pary, które zostały ze sobą pomimo zdrady – Cardi B i Offset

fot. Lionel Hahn / Getty Images

Offset wielokrotnie był oskarżany o zdradzanie Cardi B. W 2017 roku do sieci trafily filmiki, na których widać rapera z inną kobietą w łóżku. Jego dziewczyna zabrała głos na Twitterze. To gówno zdarza się każdemu – napisała artystka. Źródło przekazało portalowi Us Weekly, że Cardi nie ma zamiaru zostawić swojego partnera.

I faktycznie para jest razem do teraz i doczekała się dwójki dzieci.

Celebryckie pary, które zostały ze sobą pomimo zdrady – Beyoncé i Jay-Z

beyonce / instagram

Beyoncé i Jay Z są chyba najtrwalszym związkiem w show-biznesie. Nie wszyscy jednak wiedzą, że muzyk dopuścił się zdrady wobec swojej żony. Najtrudniejsze jest zobaczenie na twarzy drugiej osoby bólu, który spowodowałeś. A potem musisz sobie poradzić z tym i z samym sobą – powiedział w „T Magazine”.

Małżeństwo nadal jest jednak razem. Kilka dni temu Queen B wstawiła na swojego Instagrama wspólne zdjęcia z randki ze swoim ukochanym. Wyglądają na naprawdę szczęśliwych i zakochanych.

Celebryckie pary, które zostały ze sobą pomimo zdrady – Hillary i Bill Clintonowie

fot. Jamie McCarthy / Getty Images

Bill Clinton miał głośny romans ze swoją stażystką – 22-letnią wówczas Monicą Lewinsky. Zdrady wobec żony Hillary Clinton dopuścił się w połowie lat 90. Były prezydent Stanów Zjednoczonych nie przyznał się do niewierności i na konferencji prasowej powiedział, że między nim a Lewinsky nie doszło do żadnego stosunku seksualnego.

Jednak później okazało się, że polityk kłamał - został oskarżony o krzywoprzysięstwo i utrudnianie działań wymiaru sprawiedliwości. Jego żona w wywiadzie dla CNN z 2016 roku przyznała, że tamten czas był dla niej ogromnie ciężki. Była pierwsza dama USA postanowiła zostać jednak z mężem i do dzisiaj tworzą zgrane małżeństwo.

 

Celebryckie pary, które zostały ze sobą pomimo zdrady – Kristen Stewart i Robert Pattinson

fot. Kurt Krieger - Corbis / Getty Images

Co prawda Kristen Stewart i Robert Pattinson nie są już razem, ale powodem ich rozstania nie była zdrada. Aktorka zdradziła Roberta z reżyserem Rupertem Sandersem w 2012 roku. Para rozstała się jednak na dobre dopiero rok później w 2013.

Celebryckie pary, które zostały ze sobą pomimo zdrady – Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick

fot. Shannon Finney / Getty Images

Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick uchodzą za jedno z trwalszych małżeństw w show-biznesie. Są ze sobą od połowy lat 90. aż do teraz i doczekali się trójki dzieci. Jednak okazuje się, że Matthew, przez cały czas ich małżeństwa, dopuszczał się wielu zdrad. Plotki zostały potwierdzone w 2008 roku. Serialowa Carrie Bradshaw postanowiła zostać jednak ze swoim partnerem i sprawić, aby ich związek „zadziałał”. Aktualnie regularnie możemy widzieć ich razem na ściankach i czerwonych dywanach. A czasem nawet i z dziećmi. Wydają się być razem szczęśliwi.

Celebryckie pary, które zostały ze sobą pomimo zdrady – Pink i Carey Hart

fot. Kevin Mazur / Getty Images

Małżeństwo Pink i Carey’ego Harta na początku było trudne. Mężczyzna dopuścił się zdrad wobec piosenkarki w 2008 roku. Artystka podjęła decyzję o pozostaniu w relacji, ponieważ uważała, że jej mąż będzie idealnym ojcem. Oprócz zdrady ich związek przeszedł przez kilka rozstań, a nawet separację. Na szczęście jednak wszystko się między nimi ułożyło i aktualnie wychowują dwójkę dzieci. W zeszłym roku mogliśmy widzieć całą rodzinę pozującą na ściance.

Celebryckie pary, które zostały ze sobą pomimo zdrady – Melanie Griffith i Antonio Banderas

fot. Jim Spellman / Getty Images

Melanie Griffith i Antonio Banderas to kolejna para z naszego zestawienia, która nie jest już razem. Powodem ich rozwodu nie była jednak wcale zdrada aktora. Melanie wybaczyła mu i starała się walczyć o małżeństwo. Po tym, jak gwiazda została zdradzona została ze swoim niewiernym mężem jeszcze przez dwa lata. Ostatecznie rozwiedli się w 2014 roku.

Celebryckie pary, które zostały ze sobą pomimo zdrady – Khloé Kardashian i Lamar Odom

fot. Imeh Akpanudosen / Getty Images

Khloé Kardashian nie miała prostego i usłanego różami życia miłosnego jak do tej pory. Celebrytka wielokrotnie była zdradzana. Zanim niewierny okazał się Tristan Thompson, Kardashaianka była w związku małżeńskim z równie niewiernym Lamarem Odomem. Sportowiec przyznał się do zdrad w 2017 roku w rozmowie z US Weekly.

Jeśli miałbym wybrać jedną rzecz, której żałuję podczas mojego małżeństwa, to byłyby to romanse z wieloma różnymi kobietami – przyznał. – Żałuję, że nie trzymałem swojego fi**a w spodniach.

Pomimo licznych zdrad Lamara para sfinalizowała swój rozwód dopiero w 2016 roku.

Celebryckie pary, które zostały ze sobą pomimo zdrady – Elizabeth Hurley i Hugh Grant

fot. David Cheskin - PA Images / Getty Images

Hugh Grant nie bez powodu nazywany był naczelnym podrywaczem lat 90. Aktor ma za sobą naprawdę wiele związków, przelotnych relacji i romansów. Jeden z nich miał miejsce podczas jego związku z Elizabeth Hurley w 1995 roku. Chyba każdy z nas zna głośną historię o aresztowaniu gwiazdora i sex workerki, z którą uprawiał seks. Grant przyznał się do winy i przeprosił swoją dziewczynę. Para była razem jeszcze przez pięć lat. Podobno nadal mają dobrą relację.

Celebryckie pary, które zostały ze sobą pomimo zdrady – Sienna Miller i Jude Law

fot. Steve Parsons - PA Images / Contributor / Getty Images

Gdy świat w 2005 roku dowiedział się o zdradzie Sienny Miller przez Juda Lawa para była zaręczona. Aktor miał romans z nianią swoich dzieci. Kobieta opowiedziała wszystko ze szczegółami w brytyjskiej prasie. W tej samej gazecie zresztą pojawiły się później oficjalne przeprosiny Lawa. Pomimo krótkiej przerwy para wróciła do siebie.

Celebryckie pary, które zostały ze sobą pomimo zdrady – Eniko Parrish i Kevin Hart

fot. David Livingston / Stringer / Getty Images

W 2017 roku Kevin Hart przyznał, że zdradził swoją żonę Eniko Parrish, która była wtedy w ciąży. Mam nadzieję, że ma w sercu miejsce na to, żeby mi wybaczyć i zrozumie, że to nigdy się nie powtórzy. Wierzę, że pozwoli mi ochłonąć po moim ogromnym, pieprzonym błędzie – powiedział aktor w programie radiowym „The Breakfast Club”.

Małżeństwo zdaje się być silniejsze niż kiedykolwiek i nadal jest razem. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci, a temat zdrady jest już dawno zamknięty.

Celebryckie pary, które zostały ze sobą pomimo zdrady – Kate Middleton i książę William

fot. Max Mumby/Indigo / Contributor / Getty Images

Chociaż wydawać by się mogło, że rodzinie królewskiej nie przystoi, to wiemy, jak wiele kontrowersji i skandali kryje się za murami brytyjskich posiadłości. Jednym z nich jest rzekoma zdrada księcia Williama. Plotka ujrzała światło dzienne w kwietniu 2019 roku. Mówiło się wtedy, że przyszły król zdradził żonę, która była w ciąży z Louisem, z Rose Hanbury. Rodzina oczywiście zaprzeczyła tym spekulacjom, ale i tak o ich małżeństwie głośno było przez kolejne parę miesięcy.