Właśnie zakończył się Kraków Live Music Festival 2018. Na tegorocznej edycji wystąpili Kendrick Lamar i A$AP Rocky w roli headlinerów oraz m.in. Die Antwoord (subiektywnie jeden z najlepszych koncertów), Jessie Ware, Martin Garrix i Stormzy. Jeśli chodzi o polską reprezentację, zachwyciły nas występy Darii Zawiałow i Linii Nocnej. Jednak oprócz relacji z koncertów zagranicznych i rodzimych artystów, przyjrzeliśmy się także festiwalowym stylizacjom. 

Kraków Live Festival 2018: Jessie Ware, A$AP Rocky i Martin Garrix na drugim dniu festiwalu>>>

Najlepsze stylizacje na Kraków Live Festival 2018

Na festiwalu w stolicy Małopolski królowały zwiewne, długie sukienki, czyli hit tego sezonu. Kreacje w drobne geometryczne wzory lub kwiaty, koniecznie kolorowe. Dziewczyny najchętniej zestawiały je z trampkami lub botkami i obowiązkowo jeansową, oversize’ową kurtką. Nie zabrakło klasycznych stylizacji, jak np. te w kolorach all black, ale także typowych dla letniego okresu outfitów: crop topów, spódniczek mini i spodni z wysokim stanem. Podsumowując, miksowanie stylów oraz łączenie sportowych, wygodnych rzeczy z tymi bardziej szykownymi jest przepisem na udaną festiwalową stylizację!

Festiwale rządzą się swoimi prawami, a jeśli chodzi o makijaż kojarzą się głównie z dużą ilością brokatu, którego podczas koncertów sobie nie odmawiamy. To samo dotyczy rozświetlacza, nałożonego na kości policzkowe, pod brwiami oraz na łuk kupidyna. Na ustach królował zdecydowanie mat! Zobaczcie poniżej najlepsze stylizacje z Kraków Live Festival 2018. Która podoba Wam się najbardziej?