Na razie to nieoficjalne, ale wygadała się osoba z produkcji. Panie i Panowie, będzie kontynuacja kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”! Serio! Jak podają zagraniczne media HBO nie zamierza poprzestać na jednym sezonie „And Just Like That” i już planuje kolejny! W kuluarach mówi się także o tym, że ma powrócić Samantha! Ale po kolei...

Będzie 2. sezon „And Just Like That” – HBO chce kontynuować sequel „Seksu w wielkim mieście”!

Jeśli jesteście fankami i fanami serialu „Seks w wielkim mieście”, na pewno doskonale wiecie, że właśnie trwają prace nad jego kontynuacją. Serial o dalszych perypetiach przyjaciółek z Manhattanu nosić będzie tytuł „And Just Like That” , a jego premiera planowana jest na 2022 rok (wstępnie mówi się raczej o drugiej połowie, ale może produkcja jeszcze nas zaskoczy). Sequel „Seksu w wielkim mieście” będzie można obejrzeć na HBO Max (w Polsce stacja nie jest jeszcze dostępna, ale najprawdopodobniej to też tylko kwestia czasu). Na razie pozostaje nam cieszyć się ze zdjęć z planu, które od czasu do czasu wychodzą na światło dzienne (patrz zdjęcie główne), jako że serial kręcony jest na ulicach Nowego Jorku (wiadomo!). Choć, jak się okazuje, powodów do radości jest więcej. Nieoficjalnie udało nam się bowiem dowiedzieć, że HBO nie zamierza zakończyć zdjęć po 1. sezonie lecz już planuje kolejny. Wszystko dlatego, że wieść o kontynuacji „Seksu w wielkim mieście” została tak entuzjastycznie przyjęta. I choć producenci, czyli Michael Patrick King i Sarah Jessica Parker we własnej osobie – początkowo planowali, że powstanie 10 odcinków, już mają apetyt na więcej. A to jeszcze nie koniec dobrych wiadomości. 

Jak podaje „Daily Mail” istnieje szansa, że w kolejnych odcinkach „And Just Like That” zobaczymy Samanthę! Jak zapewnia produkcja dla Kim Catrall „drzwi wciąż są otwarte”. „Jeśli kiedykolwiek zmieni zdanie, może wrócić” – podkreślają producenci, przypominając, że Kim Cattrall w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście” nie zobaczymy na jej własne życzenie. Aktorka nie chciała znów grać wyzwolonej seksualnie  specjalistki od PR-u między innymi ze względu na konflikt z Sarą Jessicą Parker. Wygląda jednak na to, że ta ostatnia zakopała już topór wojenny, a fani serialu wyraźnie dali do zrozumienia, że będą tęsknić za graną przez Cattrall bohaterką.

„Kobiety ją kochają i cenią, byłyby zachwycone, gdyby mogły zobaczyć ją w kolejnych odcinkach. Rzecz w tym, że serial opiera się na pomyśle, że przyjaźń ewoluuje i zmienia się pod wpływem czasu, Kim zawsze jest więc mile widziana. Gdyby przedstawiciele Kim zadzwonili do nas teraz i powiedzieli, że jest dostępna – zarezerwowalibyśmy jej pierwszy lot do Nowego Jorku. Jest jeszcze czas” – sugerują producenci.

A my trzymamy kciuki, by dała się przekonać.