„Bridgeronowie” nie są już najczęściej oglądaną produkcją na Netfliksie!

Serial pojawił się na Netfliksie w grudniu ubiegłego roku i od razu stał się absolutnym hitem! Widzów na całym świecie przyciągały nie tylko piękne kostiumy z czasów regencji, świetna muzyka, liczne intrygi i tajemnicza bohaterka, ale i trzymająca w napięciu historia miłosna (a nawet kilka). To właśnie w „Bridgertonach” pojawiły się także odważne sceny seksu w tym: pierwszy raz, masturbacja i stosunek niekonsensualny. Nie dziwi więc, że od początku 2021 roku serial był najczęściej oglądaną produkcją Netfliksa, daleko zostawiając w tyle konkurencję. Aż do teraz. „Bridgertonowie” właśnie zostali zdetronizowani! Lista najpopularniejszych produkcji na platformie streamingowej właśnie się zmieniła i „Bridgertonowie” nie są już na pierwszym miejscu najchętniej oglądanej dziesiątki. Co wyprzedziło serial? Tego się nie spodziewacie.

Najczęściej oglądane seriale Netfliksa w 2021 roku – nowa lista

No chyba, że macie małe dzieci, wtedy nie będziecie mieć żadnych pytań i wątpliwości. Jak podaje magazyn Forbes, pod względem oglądalności na Netfliksie „Bridgertonów” przebiła produkcja dla najmłodszych – „CoComelon”. Najprawdopododobniej dlatego, że nie jest to „zwykła” animacja. „CoComelon” to seria trzech godzinnych odcinków, a każdy z nich jest kompilacją piosenek dla dzieci i rymowanek. Dobranych tak, by wprowadzić dzieci w nastrój błogości – uspokoić i wyciszyć, by dorośli wreszcie mogli mieć chwilę dla siebie. No cóż, nie dziwi nas, że produkcja cieszy się aż taką popularnością. Nie znacie? Zobaczcie zwiastun. Uważajcie jednak jeśli jesteście senni, a macie jeszcze coś do zrobienia, bo serial świetnie pełni swoją rolę. Nie bez przyczyny dzieci na całym świecie go uwielbiają, zapadając w trans podczas oglądania.

Jesteście ciekawi, jakie jeszcze produkcje cieszą się teraz największą popularnością na Netfliksie? Oto pełna lista – od 1 do 10. 

1. CoComelon

2. Bridgertonowie

3. Amerykańska komedia z lat 2000. iCarly

4. Komediodramat Giny & Georgia

Zobacz także:

5. Dramat Firefly Lane

6. Thriller psychologiczny Behind Her Eyes

7. Amerykańska telenowela biograficzna Mariposa de Barrio 

8. Serial kryminalny Good Girls 

9. Komedia Niebezpieczny Henryk

10. Cobra Kai amerykański serial, będący kontynuacją serii filmów Karate Kid