Widzowie zza oceanu rozpoczęli długą dyskusję na Twitterze na temat Ruby i Adama. I wszyscy myślą podobnie – ta dwójka zawojowała 3. sezon „Sex Education”. Zgadzają się z tym także fanki i fani z Polski. Ktoś, kto być może nie oglądał serialu, może być zaskoczony! Ci bohaterowie nie od razu dali się przecież polubić. Czy powstanie 4. sezon i będziemy mogli śledzić ich dalsze losy? Na tę chwilę nie ma żadnych informacji, ale odtwórcy głównych ról mają swoje zdanie!

Ruby i Adam – gwiazdy 3. sezonu „Sex Education”

Sex Education” to odważny, stanowiący źródło wiedzy o seksualności człowieka i przełamujący tabu serial, który wpisał się już w kanon hitów Netflixa. Wszyscy czekaliśmy ze zniecierpliwieniem najpierw na drugi sezon, potem na trzeci. Ten ostatni przebił dwa poprzednie! I to między innymi za sprawą zaskakujących postaci, które stały się prawdziwymi gwiazdami produkcji. W Ruby wciela się Mimi Keene, a w Adama – Connor Swindells. Wszyscy są zgodni, że ta para udźwignęła cały 3. sezon serialu. Oboje są zabawni i pełni wdzięku, choć nie było to takie oczywiste. Nie byli zbyt lubianymi postaciami i nie wydawało się, że mogą zaoferować taką dawkę pozytywnej energii. Ich role zostały świetnie rozwinięte i odegrane.

„Sex Education 3” – Ruby i Otis vs. Meave i Otis

Uwaga: spoilery! Otóż pierwotnie nic nie wskazywało na to, że związek Ruby i Otisa będzie dobrze rokował na przyszłość. Ku zaskoczeniu wszystkich, ta relacja była ciekawa i miło się ich razem oglądało. Oboje czerpali z bycia ze sobą wiele dobrych rzeczy. Koniec związku rozczarował ich fanki i fanów, którzy w mediach społecznościowych wciąż wzdychają do tej pary, kibicują właśnie Ruby! Robią też masę kompilacji ze scenami Otisa i Ruby. Z kolei wybuchowy duet Meave i Otis to ciągłe rozterki, komplikacje i niekończące się pytanie: będą razem, czy nie będą? Jedno jest pewne - nie można narzekać na brak akcji!

A wy, kogo lubicie najbardziej?