To będzie pierwszy serial o pracy seksualnej w Polsce. Zrealizowany zostanie przez TFP pod okiem Artura Wyrzykowskiego, Marii Bombały Bienfait i Andrzeja Papisa. Prace nad scenariuszem powierzono Joannie Satanowskiej, Agnieszce Dąbrowskiej i Tomaszowi Habowskiemu.

Sexworking. Od podcastu po serial

Ale jak to wszystko się zaczęło? Otóż pierwszy polski serial o pracy seksualnej powstaje na bazie podcastu, którego popularność wciąż rośnie. Podcast nosi nazwę „Dwie dupy o dupie” a jego emisja rozpoczęła się w marcu tego roku. Stworzyły go Aleksandra Kluczyk i Julia Tramp – pracownice seksualne i aktywistki. „O sexworku bez tabu i kontrowersyjnych nagłówków. Od nas dla was xoxo” – piszą jego twórczynie. Ola pracuje jako escort girl, a Julia jako tancerka erotyczna oraz camgirl. Obie dziewczyny chcą walczyć z mitami dotyczącymi sexworkingu, ale również „odzyskać język”, który jest  wobec pracownic i pracowników seksualnych obraźliwy, stygmatyzujący i oceniający. „Sprzeciwiamy się używaniu słowa na "p" czy też innych określeń, które są przemocowe” – mówi w jednym z wywiadów Julia.

Twórczynie podcastu z radością podzieliły się dobrymi wieściami w mediach społecznościowych, zaznaczając, że to dopiero początek pracy. Nie zdradziły też jeszcze, gdzie będzie można oglądać produkcję.

Sprzedałyśmy prawa do serialu na podstawie naszego podcastu dwie dupy o dupie i będziemy przy nim konsultantkami! - napisały na instagramowym koncie podcastu.

W stronę dziewczyn posypały się gratulacje zarówno od fanek i fanów ich podcastu, jak i od innych aktywistów i aktywistek. O sukcesie napisała też na swoim fanpage'u organizacja Sex Work Polska.

Ola i Julia- zrobiłyście to!!! Znowu tworzycie herstorię, najpierw pierwszy podcast o pracy seksualnej w Polsce, teraz pierwszy serial!!! A pomiędzy tym wszystkim masa wspaniałych działań, wywiadów, artykułów! Dzięki Wam za Waszą pracę, Wasz aktywizm, dzielność!

Czekamy na kolejne informacje dotyczące powstawania serialu. Będziemy was informować o postępach prac na bieżąco! I cieszymy się razem z Aleksandrą i Julią, bo czas odczarować mity na temat pracy seksualnej!