Już nie tylko Gossip Girl, ale także Seks w wielkim mieście powróci po latach ku uciesze widzów. Obie kontynuacje kultowych seriali obejrzymy już niedługo na platformie HBO Max, w którą w Polsce przekształci się już niebawem serwis HBO GO. Wiele z nas wychowało się na tej produkcji, a Miranda Hobbes, Carrie Bradshaw, Charlotte York i Samantha Jones były wyroczniami, jeśli chodzi o związki i styl. Ostatni odcinek 6. sezonu wyemitowano w 2004 roku, a później serial doczekał się jeszcze dwóch filmów. Produkcja na podstawie książki o tym samym tytule, autorstwa Candace Bushnell na stałe wpisała się do popkultury i wciąż ma rzeszę oddanych fanów na całym świecie. O dalszym ciągu produkcji stworzonej przez Darrena Stara jeszcze do niedawna tylko plotkowano, ale teraz nie ma już żadnych wątpliwości, ze kontrakt na 7. sezon SATC został podpisany. Udział w nowej części potwierdziły bowiem odtwórczynie głównych ról. Ale nie wszystkie. Kogo zabraknie? 

Kim Cattrall wyznała, dlaczego nigdy nie powstanie 3. część filmu „Seks w wielkim mieście” >>>

„Seks w wielkim mieście” powraca! Powstanie 7. sezon kultowego serialu

Sarah Jessica Parker, Kristin Davis oraz Cynthia Nixon potwierdziły udział w 7. sezonie Seksu w wielkim mieście, publikując w swoich mediach społecznościowych krótką zajawkę kontynuacji SATC i tym samym zdradziły jej tytuł. Nowa produkcja HBO Max nazywa się And Just Like That. Nie mogłam przestać się zastanawiać, gdzie oni teraz są” napisała serialowa Carrie Bradshaw, czyli Sarah Jessica Parker. 


Niestety, w nowej odsłonie Seksu w wielkim mieście zabraknie jednej z kluczowych w obsadzie aktorek. Jak podaje branżowy serwis Deadline.com w kontynuacji nie zobaczymy Kim Cattrall, czyli serialowej Samanthy Jones. Aktorka wielokrotnie powtarzała, że nie chciałaby brać udziału w kontynuacji serialu – a w jej postać mógłby wcielić się ktoś inny. Nie jest również tajemnicą, że Kim i Sarah nie przepadają za sobą. Co jeszcze wiemy o 7. sezonie Seksu w wielkim mieście? Na pewno będzie miał mniej rozbudowaną fabułę niż poprzednie sezony, jednak dokładna ilość odcinków nie jest znana. Nie wiemy również, kiedy dokładnie kontynuacja trafi na platformę HBO Max, aczkolwiek wiadomo, że zdjęcia późną wiosną 2021. Czekam z niecierpliwością!