Wśród serialowych hitów Netflixa w ostatnim czasie królują 2. część Lupina oraz 4. sezon Szkoły dla elity, które zdominowały zestawienie TOP 10 najchętniej oglądanych produkcji na platformie. Jednak aktualnie na szczycie tego podsumowania uplasowała się inna nowość, serial Sex/Life. Obraz, który powstał na podstawie książki autorstwa BB Easton 44 Chapters About 4 Men, swoją premierę miał 25 czerwca i w mgnieniu trafił w oczekiwania odbiorców. Jaka historia przyciągnęła ich przed ekran? I kto powinien skusić się na seans, jeśli jeszcze tego nie zrobił? 

„Sex/Life” – o czym jest nowy serial Netflixa?

Sex/Life to historia miłosnego trójkąta między pewną kobietą, jej mężem i… jej przeszłością oraz prowokacyjne spojrzenie na kobiecą tożsamość i pożądanie. Billie Connelly (Sarah Shahi) Jest zwyczajną matką i żoną z przedmieść — ale nie zawsze tak było. Zanim wyszła za kochającego i niezawodnego Coopera (Mike Vogel) i przeprowadziła się do Connecticut, Billie prowadziła niepokorne i zwariowane życie. Mieszkała w Nowym Jorku ze swoją przyjaciółką Sashą (Margaret Odette), ciężko pracując i ostro imprezując. Wyczerpana opieką nad małymi dziećmi i z nostalgią wspominająca przeszłość Billie zaczyna pisać dziennik i fantazjować na temat namiętnych uniesień ze swoim seksownym byłym chłopakiem Bradem (Adam Demos), którego nigdy nie potrafiła wymazać z pamięci. Im więcej Billie sobie przypomina, tym bardziej zaczyna zastanawiać się nad swoim obecnym życiem — i wtedy właśnie mąż znajduje jej dziennik. Czy prawda o przeszłości Billie wywoła seksualną rewolucję w jej małżeństwie, czy skieruje ją na ścieżkę ku życiu, o którym próbowała zapomnieć, i ku mężczyźnie, który złamał jej serce?

„Sex/Life” – obsada i twórcy

W Sex/Life na pierwszym planie pojawiają się Sarah Shahi (Miasto na wzgórzu), Mike Vogel (Pod kopułą), Adam Demos (Miłość pod jednym dachem) i Margaret Odette (Sypiając z innymi). Twórczynią serialu jest Stacy Rukeyser, która ma na swoim koncie taki serialowy hit jak Pogoda na miłość.

„Sex/Life” – komu spodoba się ten serial?

Sex/Life to serial przepełniony pikantnymi scenami, więc fanki takich produkcji jak 50 twarzy Greya czy rodzimych 365 dni na pewno będą usatysfakcjonowane. Ale spodoba się też tym, którzy szukają wciągającego serialu na upalne letnie wieczory. Uwaga, podczas seansu może zrobić się jeszcze bardziej gorąco!