„Szkoła złamanych serc” to ostra jazda przez świat grupy australijskich nastolatków. AMERIE (zbuntowana i wyszczekana 16-latka – SERCE) staje się wyrzutkiem, gdy ujawniona zostaje stworzona przez nią mapa pokazująca, kto i co robił z kim w ostatnim roku. Aby okiełznać hiperseksualnych uczniów, szkoła wprowadza specjalny program edukacji seksualnej. Tymczasem Amerie próbuje odzyskać reputację i zaprzyjaźnia się z innymi outsiderdami: QUINNI (brutalnie szczerą neuroróżnorodną dziewczyną – MÓZGIEM) oraz DARRENEM (ambitnym gigagejem – ŁECHTACZKĄ). Wspólnie pokonują serwowane im przez otoczenie wyzwania związane z miłością, seksem i odrzuceniem. „Szkoła złamanych serc” to kultowy australijski serial, który emitowany był w latach 1994 – 1999. Opowiadał on o licealistach i licealistkach oraz o ich problemach. Poruszał także tematy, które te prawie 30 lat temu były uznawane za tabu. Głośno mówiło się tam o seksualności, rasizmie, narkotykach czy nastoletnich ciążach. Serial okazał się hitem i do teraz cieszy się popularnością (możecie obejrzeć go w całości na Netfliksie). Nic więc dziwnego, że australijscy producenci z Fremantle Media zdecydowali się na powrót i odświeżenie „Szkoły złamanych serc”. Serial można oglądać już na platformie Netflix.

„Szkoła złamanych serc” – fabuła

Nowa „Szkoła złamanych serc” mocno inspiruje się serialem z lat. 90. Nadal opowiada o problemach nastolatków i nastolatek, z którymi muszą borykać się na co dzień. Reboot został jednak całkowicie przystosowany do potrzeb nowego pokolenia.

„Szkoła złamanych serc" anno domini 2022 skupia się na grupie nastolatków uczęszczających do liceum Hartley High w Sydney (tak samo jak w oryginalnym serialu). Amerie – jedna z uczennic – zrywa przyjaźń z Harper, postrachem innych uczniów i nauczycieli. Amerie zaprzyjaźnia się z outsiderami Quinni i Darrenem. Harper za to próbuje naprawić swoją reputację i zmaga się ze złamanym sercem.

„Szkoła złamanych serc” – obsada

Obsada serialu składa się z młodych australijskich aktorów i aktorek. Są to: Ayesha Madon, która wciela się w Amerie, Asher Yasbincek, czyli serialowa Harper, Chloe Hayden (Quinni), James Majoos (Darren). Oprócz nich w obsadzie widzimy również Thomasa Weatheralla, Josha Heustona, Gemme Chua-Tran i Willa McDonalda.

„Szkoła złamanych serc” – data premiery

„Szkoła złamanych serc” trafiła na platformę Netflix 14 września. Pierwszy sezon produkcji składa się z ośmiu odcinków, które zostały udostępnione widzkom i widzom tego samego dnia.

„Szkoła złamanych serc” – pierwszy zwiastun

Zobaczcie pierwszy trailer, który sporo zdradza o „zaktualizowanej” odsłonie kultowego serialu! Oczywiście przed obejrzeniem nowej wersji możecie obejrzeć też starą. Albo na odwrót.

„Szkoła złamanych serc” – kolejny trailer

Zbuntowana 16-letnia Ameri staje się wyrzutkiem, kiedy do niepowołanych rąk trafia stworzona przez nią mapa ujawniająca, kto i co robił z kim w ostatnim roku. A dokładnie: kto z kim uprawiał seks i jaki. Czy kadra nauczycielska, która oczywiście widziała powieszoną w szkole mapie i znajdujące się na niej nazwiska i szczegóły życia seksualnego okiełzna hiperseksualnych uczniów i uczennice?

Zobacz także:

Z wideo jasno wynika, że wszystko kręci się wokół seksu, zauroczeń i miłości. Czy to coś dla fanek i fanów „Sex Education” i „Euphorii”? Przekonajcie się same i sami!