„Szkoła złamanych serc” to kultowy australijski serial, który emitowany był w latach 1994 – 1999. Opowiadał on o licealistach i licealistkach oraz o ich problemach. Poruszał także tematy, które te prawie 30 lat temu były uznawane za tabu. Głośno mówiło się tam o seksualności, rasizmie, narkotykach czy nastoletnich ciążach. Serial okazał się hitem i do teraz cieszy się popularnością (możecie obejrzeć go w całości na Netfliksie). Nic więc dziwnego, że australijscy producenci z Fremantle Media zdecydowali się na powrót i odświeżenie „Szkoły złamanych serc”. Serial będzie można oglądać już niedługo także na platformie Netflix.

„Szkoła złamanych serc” – fabuła

Nowa „Szkoła złamanych serc” niewiele będzie różnić się od oryginalnej wersji. Nadal będzie opowiadać o problemach nastolatków i nastolatek, z którymi muszą borykać się na co dzień. Pomimo inspiracji serialem z lat 90., reboot został całkowicie przerobiony dla nowego pokolenia.

„Szkoła złamanych serc" skupi się na grupie nastolatków uczęszczających do liceum Hartley High w Sydney (tak samo jak w oryginalnym serialu). Amerie – jedna z uczennic zrywa przyjaźń z Harper – postrachem innych uczniów i nauczycieli. Amerie zaprzyjaźnia się z outsiderami – Quinni i Darrenem. Harper za to próbuje naprawić swoją reputację i zmaga się ze złamanym sercem.

„Szkoła złamanych serc” – obsada

Obsada serialu składa się z młodych australijskich aktorów i aktorek. Będą to: Ayesha Madon, która wcieli się w Amerie, Asher Yasbincek, czyli serialowa Harper, Chloe Hayden (Quinni), James Majoos (Darren). Oprócz nich w obsadzie zobaczymy również Thomasa Weatheralla, Josha Heustona, Gemme Chua-Tran i Willa McDonalda.

„Szkoła złamanych serc” – data premiery

Mamy dobrą wiadomość! „Szkoła złamanych serc” dostępna będzie szybciej niż mogłoby się zdawać, bo już w przyszłym miesiącu. A dokładniej 14 września. Serial oglądać będzie na Netfliksie.

„Szkoła złamanych serc” – zwiastun

Dostępny jest również zwiastun, który dosłownie dwa dni temu ujrzał światło dzienne. Pierwszy sezon produkcji ma składać się z ośmiu odcinków. Zobaczcie trailer! A przed obejrzeniem nowej wersji serialu, możecie obejrzeć też starą! Albo na odwrót!

 

Zobacz także: