Niewiele było rozstań tak zaskakujących jak to – gdy w 2014 para Gwyneth Paltrow i leader Coldplay Chris Martin ogłosili koniec swojego 11-letniego małżeństwa, zaskoczeniu, ale też rozczarowaniu fanów nie było końca.

Zgodnie z doniesieniami prasy aktorka właśnie zaręczyła się ze swoim chłopakiem, scenarzystą Bradem Falchukiem. Para poznała się krótko po rozwodzie Paltrow na planie serialu Glee, w którym gościnnie wystąpiła. Swój debiut na czerwonym dywanie zaliczyli rok później i choć nie stronili od pokazywania się razem, byli raczej powściągliwi w okazywaniu sobie uczuć publicznie. Po roku związku oficjalnie zadebiutowali jako para dopiero w kwietniu 2015 roku na imprezie z okazji 50. urodzin Roberta Downeya Jr.

Sama Paltrow choć wielokrotnie zamieszczała na swoim Instagramie wspólne zdjęcia z licznych wyjazdów np. do Positano we Włoszech, Paryża czy Austrii, nigdy nie zdradzała charakteru swojej relacji z Falchukiem; były to raczej neutralne ujęcia narzeczonych stojących ramię w ramię, podziwiających widoki.

Brad Falchuk, świeżo upieczony narzeczony Gwyneth Paltrow wychowuje dwoje dzieci będące owocem 10-letniego małżeństwa z Suzanne Bukinik, a aktorka pozostająca w przyjaznych stosunkach z Chrisem Martinem dzieli z nim opiekę nad dwójką swoich pociech, 13-letnią Apple i 11-letnim Mosesem.