Proces starzenia się już nie taki straszny

Czy wiesz, że aż 80% oznak starzenia skóry można zredukować dzięki odpowiedniej pielęgnacji? Blue Therapy Red Algae Uplift marki Biotherm wykorzystuje ten potencjał przynosząc efekty już po pierwszym użyciu. Moc składników pochodzenia naturalnego zadba o twoją cerę, odżywiając ją i nawilżając.

Starzenie skóry jest naturalnym procesem wynikającym ze zmniejszenia biologicznej aktywności komórek organizmu i spowolnionej zdolności do regeneracji. Nie oznacza to jednak, że jesteś skazana na widoczne oznaki starzenia. Podejmij niezawodną walkę minimalizując wpływ wolnych rodników, które powodują m.in. destrukcję lipidów i niszczenie naskórka. Twoją bronią stanie się regularna pielęgnacja z użyciem innowacyjnych produktów wykazujących realną skuteczność. Poznaj działanie Czerwonej Algi, której ekstrakt zawarty jest w Blue Therapy Red Algae Uplift.

Czerwona Alga, czyli bezcenny składnik w walce z oznakami starzenia

Naukowcy Biotherm czerpią inspirację z bogactwa natury. Kiedy odkryli właściwości Czerwonej Algi, natychmiast wykorzystali jej potencjał do tworzenia unikalnych kosmetyków Blue Therapy. Alga wykazuje niezwykłą zdolność do przetrwania i nie zmienia swojego wyglądu pomimo upływu lat. Dzięki nowoczesnej technologii udało się zachować jej moc, aby służyła kobietom w walce o promienną cerę.

Czerwona Alga to jednak nie jedyny składnik pochodzenia naturalnego wykorzystany przy tworzeniu Blue Therapy Red Algae Uplift. Naukowcy wydobyli również ekstrakt z Planktonu Termalnego, który zawiera bezcenne witaminy, regeneruje komórki i odpowiada za spowolnienie procesu starzenia się skóry. Połączenie tych dwóch składników tworzy innowacyjne produkty o wielkiej sile działania.

Dwa kroki, które odmienią wygląd skóry

Kuracja z wykorzystaniem kosmetyków z naturalnymi ekstraktami zaplanowana na 28 dni gwarantuje efekty podobne do inwazyjnego i nie zawsze skutecznego liftingu. Wypróbuj Blue Therapy Red Algae Uplift Cure, serum o ultralekkiej formule. Po nałożeniu go natychmiast odczujesz, że skóra staje się bardziej napięta, a z każdym kolejnym dniem poprawia się jej jędrność i gładkość. To jeszcze nie wszystko - uzupełnieniem kuracji jest Red Algae Uplift Cream. Aksamitny krem o różowym kolorze zawiera wspomniane wcześniej ekstrakty z Czerwonej Algi oraz Planktonu Termalnego, dzięki którym skóra wymagająca intensywnej regeneracji, zostaje odżywiona i ujędrniona.

 

Skuteczność działania i trwałość efektów została potwierdzona klinicznie: aż do 15% zmniejszone oznaki starzenia i o 9% zmniejszony stopień zwiotczenia niższych partii twarzy. Cera odzyskuje młodzieńczą elastyczność, a zmarszczki zostają wyraźnie spłycone.

Pielęgnacja przeciwstarzeniowa, o jakiej marzyły kobiety

Zdefiniowane kontury twarzy, jędrna skóra, odpowiednie nawilżenie – właśnie takie korzyści zauważyły kobiety, które stosowały kurację przez cztery tygodnie. Chcesz do nich dołączyć i przekonać się sama? Używaj kremu Red Algae Uplift Cream codziennie rano i wieczorem. Serum Blue Therapy Red Algae Uplift Cure nakładaj na czoło, policzki, podbródek, szyję i dekolt, a następnie rozprowadź kolistymi ruchami. Efekty zauważysz od razu! Przetestuj już dziś nowość od Biotherm. Przyjdź do perfumerii Douglas i odbierz swoją próbkę kremu Blue Therapy Red Algae Uplift.