W swojej najnowszej kampanii marka Intimissimi promuje siłę kobiet, ich unikalną osobowość, styl życia oraz osobiste osiągnięcia. Nic więc dziwnego, że do udziału w sesji wizerunkowej zaprosiła top modelkę i świeżo upieczoną mamę Irinę Shayk, aktorkę Dakotę Johnson, znaną nie tylko z filmowej serii o Christianie Grey'u, światowej sławy tenisistkę Anę Ivanovic, a także autorkę książek kulinarnych oraz przedsiębiorcę Ellę Mills. A do sfotografowania tych czterech wyjątkowych kobiet włoski brand zaprosił jednego z najlepszych fotografów mody, współpracującego z najlepszymi domami mody - Mario Testino

„Obsada jest fantastyczna, ale spodobało mi się też wyzwanie, przed którym miałem stanąć - stworzyć komunikat o kampanii bielizny poprzez pokazanie całkowicie ubranych kobiet. Chciałem uchwycić to, jak wyglądają i czują się nosząc bieliznę pod ubraniem. To bardzo odważny ruch ze strony marki sprzedającej bieliznę.”, mówi  Testino.

Intimissimi swoją najnowszą kampanią po raz kolejny podkreśla, że swoje kolekcje dedykuje kobietom o rożnych sylwetkach. A także fakt, że dzięki odpowiednio dobranej bieliźnie, bez względu na rozmiar, jaki nosi, każda z nas będzie czuła się wyjątkowo i pięknie.