Podpowiadałyśmy ostatnio, co powinny założyć na ślub druhny. Tym razem, wracamy do was z propozycjami idealnymi dla świadkowej, czyli chyba najbliższej osobie pannie młodej podczas tego wyjątkowego dnia (nie licząc oczywiście rodziców oraz samego pana młodego).

Tak samo jak w przypadku kreacji dla druhen uważamy, że świadkowa wcale nie musi wystąpić w sukience. Garnitur to jedna z najmodniejszych opcji tego sezonu, która nie tylko pozwala uzyskać efekt WOW, ale również zachować komfort i wygodę. Rozumiemy jednak, że wiele kobiet woli zostać przy tradycyjnych sukienkach i to też jest jak najbardziej okej! W takim przypadku należy pamiętać o tym, żeby nasza sukienka nie była biała – tak jak ta wybrana przez stojącą obok nas pannę młodą. Poza tym uwaga wielu osób skupia się również na świadkowej, dlatego jak najbardziej można nieco zaszaleć.

ZOBACZ TAKŻE: Co NAPRAWDĘ myśli pan młody przed ślubem, zanim padnie sakramentalne „tak”? >>>

W naszej galerii znajdziecie kilka garniturów oraz sukienki, w których spokojnie możecie wystąpić w roli świadkowej. Możecie być pewne pięknych, radosnych kolorów oraz najmodniejszych fasonów. Co więcej, wszystkie nasze propozycje pochodzą z sieciówek, dlatego nie musicie martwić się cenami.