Pyszne nowości w Żabce: trend na bycie wege trwa

Myślisz o ograniczeniu spożywania produktów odzwierzęcych? To świetnie! Chyba nie musimy dodawać, że z wielu powodów warto to zrobić. Asortyment Żabki bardzo ułatwia nam zmianę nawyków żywieniowych. Szczególnie w chłodniejsze dni, kiedy tak często dotyka nas apetyt na rozgrzewające danie, a bezmięsnych alternatyw wokół brak lub – jeżeli już są – ich składy pozostawiają wiele do życzenia.

Rozwiązanie? Wegańska „Porcja DobreGO!” z Żabki. To nie tylko gwarancja szybkiego, bezmięsnego posiłku na wyciągnięcie ręki, ale też pewność, że skład tego, co jemy, jest OK! Te posiłki mają bowiem starannie dobrane składniki – uwzględniają wiedzę dietetyka oraz różnorodne nawyki konsumentów. Masz okienko pomiędzy zajęciami na uczelni? Pora na przerwę w pracy? A może po prostu jesteś głodna i masz ochotę na coś szybkiego i smacznego? W Żabce znajdziesz coś dla siebie, bez względu na okoliczności. 

Materiały prasowe

Nie rezygnuj z ulubionych aktywności na świeżym powietrzu – nawet w chłodniejszym okresie. Głód nie musi powstrzymywać cię przed intensywnym stylem życia. Wybieraj mądrze, czyli zdrowo – niech twoja dieta bazuje na regularnych posiłkach, dostarczając ci, tak potrzebnej każdego dnia, energii. To wszystko bez konieczności poświęcania na planowanie diety połowy swojego wolnego czasu. Żabka proponuje gotowe rozwiązania na to, jak szybko, zdrowo i skutecznie rozgrzać się podczas chłodniejszych dni. Co istotne, te gotowe posiłki dostosowane są do różnych stylów życia i na każdą porę dnia. 

„Porcja DobreGO!”: pyszne produkty, które kupisz w Żabce

W asortymencie Żabki znajdziesz przekąski i gotowe dania, które perfekcyjnie wpisują się w najnowsze trendy żywieniowe. Są nimi posiłki skomponowane dla ciebie... i za ciebie.  To bogactwo jedzeniowych propozycji, które uwzględniają rozmaite upodobania smakowe i przekonania klientów. To także odpowiedź na nasze bieżące potrzeby. Bo „dobre żywienie” wcale nie musi być skomplikowane! Nie, jeśli w zasięgu twojego wzroku jest Żabka. 
A oto propozycje na śniadanie/lunch czy kolację, które kupisz w Żabce. 

  • Falafel Rollo, czyli roślinna wersja jednego z dobrze znanych produktów dostępnych w ofercie. Idealna, kiedy pora na posiłek, ale brakuje ci czasu na jego przygotowanie. 

Materiały prasowe

  • Wegger burak, czyli w 100% roślinny burger z nuggestami z buraka i kaszy pęczak oraz autorskim sosem wegeranch mayo. Brzmi pysznie, prawda?

Materiały prasowe

Zobacz także:

  • Hot dog z kiełbaską roślinną – to szybka i ciepła przekąska, która dostarczy energii zarówno w podróży, jak i w przerwie pomiędzy aktywnościami na świeżym powietrzu. Teraz jest dostępna również w wersji 100% roślinnej!

Materiały prasowe

  • Foodini „Odporność” – płynna przekąska wzbogacone między innymi sokiem pomarańczowym oraz przecierem z mango, która dostarcza odpowiednią porcję witamin C i D, będących nieocenionym wsparciem organizmu. To idealny wybór jako np. uzupełnienie śniadania. 

Materiały prasowe

  • Zupa na Drogę Szamamm to produkt przechowywany w specjalnie zaprojektowanej butelce, która umożliwia jej podgrzanie bez konieczności przelewania. Wygodniej się nie da! Możecie to zrobić zarówno samodzielnie, w domu, jak i na miejscu – w sklepie. Zupa w butelce dostępna jest w dwóch wariantach smakowych: pomidorowym i dyniowym. Produkty te nie zawierają substancji konserwujących ani sztucznych barwników.

Materiały prasowe

 

Misją Żabki jest czynienie „dobrego żywienia” łatwiejszym i trudno nie zgodzić się z tym, że ich wegańskie produkty o dobrych składach są tego idealną podstawą.

Materiał promocyjny marki Żabka.