Kobietą Roku Glamour 2015 została Ewa Farna. Artystka została przez Was doceniona za niezwykłą charyzmę, energię i oczywiście świetny głos. Odbierając statuetkę zaznaczyła jednak, że nie czuje się jeszcze w pełni godna tego tytułu. Swoją nagrodę zadedykowała... mamom, które są jej zdaniem prawdziwymi Kobietami Roku, łącząc na co dzień obowiązki domowe z dbaniem o swój wygląd i rozwój kariery. 

Powody do świętowania miały także inne kobiety, wyróżnione przez was w Plebiscycie Kobieta Roku Glamour. Julia Banaś, 18-letnia modelka dla której ostatni rok był przełomowy - zarówno zawodowo, jak i prywatnie, otrzymała nagrodę w kategorii Talent, wręczoną jej przez projektanta Łukasza Jemioła. Dawid Woliński wręczył natomiast statuetkę innej modelce, nagrodzonej jednak za osiągnięcia spoza wybiegu. Anna Jagodzińska zwyciężyła w nowej kategorii Health & Beauty Icon.

Tego wieczoru wyłoniliśmy także inną ikonę - ikonę mody 2015 roku. Fashion Icon i jednocześnie jedną z Kobiet Roku Glamour została Margaret. Jeśli śledziliście naszą relację na Snapchacie (@glamourpoland) wiecie też, że na scenie pojawiła się wywołana przez Łukasza Jakóbiaka Maffashion - nasza Kobieta Roku Online. W tegorocznym plebiscycie wyłoniliśmy też Mężczyznę Roku Glamour. Został nim Dawid Podsiadło, który choć nie mógł pojawić się na gali osobiście, nagrał swoje podziękowania w formie wideo. 

Zobaczcie, jak wyglądała gala Kobieta Roku Glamour na Instagramie - więcej zdjęć znajdziecie pod hashtagiem #kobietarokuglamour.