Czy Was również denerwuje utrata połowy kosmetyków przez złą fakturę gąbki do makijażu? Znikający w niej podkład, który kończy się szybciej niż powinien. Na pewno znacie ten problem! Wygląda na to, że ktoś w końcu nas wysłuchał i znalazł rozwiązanie na dręczące nas niedogodności.

Silikonowa gąbka do makijażu marki "Molly Cosmetics", to coś czego potrzebowaliśmy od dłuższego czasu. Wygląda jak silikonowy implant lub połowa piersi z kurczaka ale to nic, w porównaniu z tym, jak perfekcyjnie sprawdza się w codziennych czynnościach.

Wykonana jest z silikonu, który osłonięty został specjalnym materiałem tzw. poliuretanem termoplastycznym. Dzięki temu jest niezwykle elastyczna i w odróżnieniu od zwykłych gąbek nie nasiąka używanymi przez nas kosmetykami. Ze względu na swoją gładką fakturę, czyszczenie jej jest niesamowicie proste. Wystarczy ją umyć wodą z mydłem i po sprawie! Dodatkowo można jej używać o wiele dłużej niż normalnej gąbki do makijażu.

Oczywiście, jak to bywa w przypadku hitowych produktów kosmetycznych, "SiliSponge" wyprzedała się w zawrotnym tempie. Na szczęście planowana jest kolejna dostawa i już teraz można skorzystać z opcji przedsprzedaży w internetowym sklepie "Molly Cosmetics".