Marka Sprandi wkracza w kolejny sezon niezmiennie szerząc ideę troski o siebie. 

Podobnie jak w poprzednich miesiącach, marka wciąż skupia się na dobrym samopoczu-ciu. Po błogim odpoczynku, nadszedł czas na aktywność fizyczną, wzrost endorfin i bez-troską radość w gronie najbliższych. 

Zatrzymaj się i weź głęboki oddech. Zatroszcz się o siebie. Powoli, świadomie, z należy-tą troską i uwagą. Szukaj ruchu, który sprawi Ci radość i naładuje pozytywną energią. Znajdź chwilę na aktywny odpoczynek, a marka Sprandi niech będzie Twoim najlepszym towarzyszem. 

W najnowszej kampanii Sprandi przenosi nas na kort tenisowy, by ponownie spotkać się z ulubionymi gwiazdami. Twarzami kampanii „Take a breath” zostali bohaterowie wio-sennej kampanii Sprandi: idol generacji Z, aktor Finn Wolfhard, znany widzom z serialu „Stranger Things”, aktor Kyle MacLachlan, odtwórca kultowej agenta Dale’a Coopera w serialu „Twin Peaks” oraz Amber Valletta - supermodelka lat 90. 

Nowa kolekcja Spandi powstała, by towarzyszyć w chwilach aktywnego wypoczynku i relaksu. Zanurz się w miękkie dresy, załóż wygodne sportowe sneakersy, a sportowy ze-staw uzupełnij stylowymi dodatkami. Na korcie tenisowym czy poza nim - weź głęboki oddech i postaw na wygodę w najlepszym wydaniu.