To musiało się w końcu stać. Pierwsze plotki pojawiły się zaraz po pokazie Versace, kiedy to Zayn jako jedna z nielicznych gwiazd został zaproszony na backstage, by spotkać się z projektantką. Doczekaliśmy się w końcu odpowiedzi na dręczące nas pytania. Donatella Versace zaprosiła do współpracy byłego członka One Direction, by wspólnie zaprojektować rockową kolekcję dla Versus, w której skład wejdą damskie i męskie projekty.

Projektantka otwarcie mówi, że zgodziła się na ten duet ze względu na potrzebę zmiany. Chce wprowadzić swoją markę w nową, lepszą erę. Dzięki współpracy z muzykiem, który aktualnie jest jednym z najbardziej rozchwytywanych artystów młodego pokolenia, pozna świat nowej generacji, ich język i potrzeby. Marka Versus od zawsze była kojarzona jak "młodsza, bardziej szalona" siostra Versace. Nie dziwi nas więc wybór Zayna, który ma mocny i charakterystyczny styl. 

Kolekcja trafi do sprzedaży w maju 2017 roku. Zayn nie tylko pomoże zaprojektować wiosenną kolekcją, ale również zostanie twarzą marki i pojawi się w kampaniach promocyjnych. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć pierwsze zdjęcia zapowiadające najnowszą kolekcję! A Wy?