Przed obiektywem stanęła ambasadorka Apart Julia Wieniawa, która zaprezentowała biżuteryjne trendy na wiosnę w malowniczej scenerii wspomnianej miejscowości Altea. Biel zabudowań i zieleń bujnej roślinności hiszpańskiego wybrzeża stała się perfekcyjnym tłem dla pięknej biżuterii, która będzie najmodniejsza tej wiosny. A jakie trendy kreuje w tym sezonie Apart?

Materiały prasowe

Wiosną i latem modne będą diamenty w delikatnej, nowoczesnej odsłonie. Szczególną uwagę zwraca złoty komplet, czyli zawieszka i kolczyki w kształcie motyli, zdobione diamentami i szafirami. Diamentowe pierścionki czy bransoletki mają minimalistyczne formy, które są subtelną oprawą dla blasku najbardziej pożądanych kamieni. Taka biżuteria stanowi dyskretne dopełnienie looku, ale styliści marki Apart proponują także kreatywne, eklektyczne połączenia dodatków.

Materiały prasowe

W przypadku złotej biżuterii doskonale prezentują się wzory o splocie łańcucha lub innej regularnej strukturze, uzupełnione delikatnymi pierścionkami i bransoletkami boho z koralików Miyuki i złotych detali. Dla uzyskania eleganckiego efektu w ponadczasowym stylu warto sięgnąć po biżuterię z kolekcji Vintage ze złota i wielobarwnych cyrkonii. Te kamienie połyskują także wieloma kolorowymi refleksami w srebrnej biżuterii oraz ze srebra pozłacanego. Dominują w niej te w odcieniu niebieskim, a jego głębię podkreśla lśnienie białych cyrkonii, które w innych wzorach połączono również z perłami. Wśród głównych motywów dekoracyjnych są koła i kulki oraz inne geometryczne kształty, ale nie brakuje też prawdziwie wiosennych symboli, takich jak wspomniany już biżuteryjny motyl czy liście.

Materiały prasowe

Wiosenna kampania Apart to sesja zdjęciowa i filmy, zrealizowane w plenerach hiszpańskiego wybrzeża Costa Blanca. Połączenie południowej, słonecznej energii oraz trendów inspiruje do tego, aby zbudować swój look w oparciu o dodatki biżuteryjne i kreatywnie bawić się modą. W roli głównej pozostaje jednak kobieta, która dzięki biżuterii zyskuje blask oraz pewność siebie, pozostając przy tym na pierwszym planie.

Zobacz także:

Materiały prasowe

 

Materiał promocyjny marki Apart.