Tylko Beyonce potrafi zwrócić na siebie uwagę całego świata w tak krótkim czasie. Kilka dni temu piosenkarka ogłosiła, że jest w drugiej ciąży i spodziewa się bliźniaków. Godzinę później w sieci pojawiła się najnowsza kampania promująca wiosenne projekty z linii Ivy Park. 

Tym razem zachwyt wzbudzają nie tylko charakterystyczne, sportowe projekty ale również goście i przesłanie kampanii. Artystka zaprosiła do współpracy trzy młode dziewczyny, które dopiero debiutują w świecie modelingu. Wybrane modelki łączy jedna ważna cecha wspólna. Kochają sport równie mocno co modę. Opowiadają o swoich pasjach i o tym, jak sport pozwala im zachować równowagę w życiu. Zachęcają młode kobiety na całym świecie do bycia fit.

W najnowszym spocie reklamowym Ivy Park zobaczyć możemy Sophie Koellę, która od niedawna podbija nowojorską scenę modelingu ale również profesjonalnie biega i jeździ na nartach. Yarę Shahidi, aktorkę z serialu "Black-is" - młoda dziewczyna może się pochwalić czarnym pasem karate. W krótkim klipie występuje również Selah Marley, wnuczka Boba Marleya i córka Lauryn Hill i Rohana Marleya, która od dziecka interesowała się sportem. Grała w koszykówka, uczyła się baletu i jazdy konnej, trenowała jazz oraz gimnastykę.

Zobaczcie najnowszą kampanię promującą kolekcję Ivy Park wiosna-lato 2017.