Kwestia powiększenia rodziny Meghan Markle i księcia Harry’ego rozbudzało wyobraźnię opinii publicznej jeszcze zanim tych dwoje związało się węzłem małżeńskim. I o ile księżna Sussex, dopóki udzielała jeszcze wywiadów, nie kryła się z tym, że marzy jej się duża rodzina, o tyle jej mąż pozostawał w tej kwestii bardziej powściągliwy (choć zapytany wprost o to, czy będą mieli dzieci, podczas oficjalnego wywiadu po zaręczynach, odpowiedział twierdząco).  

ZOBACZ TAKŻE: Meghan Markle i książę Harry na chrzcie księcia Louisa. Księżna Sussex jak zawsze stylowa! >>>

Czy i kiedy Meghan Markle i książę Harry będą mieli dzieci?

Teraz, gdy Meghan oficjalnie weszła w poczet rodziny królewskiej, a Kate Middleton i książę William właśnie doczekali się kolejnego potomka, apetyty na to, by sprawdzić się w roli mamy siłą rzeczy musiały wzrosnąć. Co gorsza, choć jest to intymna kwestia, Meghan Markle i książę Harry są pod presją, by publicznie się z niej tłumaczyć.

Ile dzieci będą mieć Meghan Markle i książę Harry?

Ostatnia taka sytuacja miała miejsce podczas pierwszej zagranicznej podróży książęcej  pary po ślubie. Podczas jednego ze spotkań w Irlandii książę został zapytany przez jedną z uczestniczek wprost: Mój mąż także ma rude włosy i uczynił mnie mamą pięciorga dzieci. A kiedy książę i Meghan zaczniecie starania? Na co książę zamyślił się i z uśmiechem na ustach odpowiedział: Pięcioro? Nie, to za dużo.  

Nie ma wprawdzie żadnych oficjalnych przesłanek, by tak sądzić, ale mamy przeczucie, że książęca para nie każe długo czekać na kolejnego członka rodziny królewskiej. Dla królowej Elżbiety i księcia Filipa z pewnością nie byłoby większej przyjemności, niż powitać na świecie kolejnego następcę tronu. Jak myślicie, kiedy Meghan Markle i książę Harry zdecydują się na dziecko?

ZOBACZ TAKŻE: Przyjaciel księcia Karola skrytykował Meghan Markle. Nie uwierzycie, jak ją określił! >>>