Do sieci właśnie trafił pierwszy teaser nowego filmu z uniwersum George’a Lucasa, a mianowicie Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Tym razem jednak nie skupimy się na rodzinie Skywalkerów, a (jak wskazuje tytuł) na Hanie Solo. Ta część to już kolejna z cyklu Gwiezdne wojny – historie, pierwszą był Łotr 1, który miał swoją premierę blisko dwa lata temu.

Han Solo to jeden z najpopularniejszych bohaterów Gwiezdnych wojen, cieszy się on także ogromną sympatią wśród fanów sagi. W tę postać wcieli się Alden Ehrenreich, znany m.in. z takich filmów, jak: Ave, Cezar!, czy Piękne istoty.

ZOBACZ TAKŻE: Gadżety erotyczne dla fanów Gwiezdnych Wojen i nie tylko

Ze zwiastuna dowiecie się, jak wygląda przeszłość Solo oraz jak zaczęła się jego kariera. Producenci zdradzili także, jak główny bohater poznał Lando Calrissiana i Chewbackę oraz jak młody Han wszedł w posiadanie statku Sokół Millenium. Fani sagi oraz samego głównego bohatera długo czekali na ten teaser – wielu widzów miało ogromne obawy dotyczące poziomu i jakości nowego filmu (zastanawiali się, czy ta część dorówna tym poprzednim). Pierwsze komentarze pokazują jednak, że fani są zadowoleni i że zwiastun spełnia ich oczekiwania. A Wam jak się podoba? Wybierzecie się do kina? Premierę Han Solo: Gwiezdne wojny – historie zaplanowano na 25-go maja tego roku!