To dopiero niespodzianka! Jeden z największych amantów w Wielkiej Brytanii postanowił nareszcie się ustatkować. Po sześciu latach związku Hugh Grant ożenił się z Anną Eberstein, z którą wychowuje wspólnie trójkę dzieci. To pierwszy ślub 57-letniego aktora, który w przeszłości spotykał się m.in. z Sandrą Bullock i Drew Barrymore. W najdłuższym związku był z Liz Hurley, z którą tworzył parę przez 13 lat. Nigdy jednak nie zdecydował się na małżeństwo. Grant równie znany jest z ról w takich filmach jak Był sobie chłopiec, Notting Hill, Bridget Jones, To właśnie miłość czy Dziewięć miesięcy, co ze swoich rozlicznych romansów. Najgłośniejszym z nich okazał się ten... z obecną partnerką, a od kilku dni żoną.
 

Hugh Grant: żona i dzieci

Kiedy zaczął spotykać się z 39-letnią Anną Elisabeth Eberstein, szwedzką producentką telewizyjną, był jeszcze w związku z recepcjonistką Chince Tinglan Hong (poznali się w chińskiej restauracji w Londynie). Kobieta w 2011 roku urodziła mu pierwsze dziecko, córkę Tabithę. Choć dziewczynka nie była planowana i okazała się owocem krótkiego romansu, aktor nie posiadał się ze szczęścia. Grant i Hong rozstali się w 2012 roku, wtedy też gwiazdor związał się z Eberstien. We wrześniu tego samego roku przyszedł na świat ich syn John Mungo, a kilka miesięcy później... kolejny syn Felix Chang, jeszcze ze związku z Chince Tinglan Hong! Tym samym w przeciągu zaledwie 15 miesięcy Hugh Grant został ojcem aż trzykrotnie. Jednak drugiego chłopca jako swoje dziecko uznał dopiero rok później.

Meghan Markle wychodząc za księcia Harry’ego zyskała O WIELE więcej, niż tylko tytuł książęcy >>>

Zdobywca Złotego Globu za rolę w filmie Cztery wesela i pogrzeb wraz z Eberstein wychowuje także urodzoną w 2015 roku córkę, której imię do tej pory jest nieznane. Z kolei w marcu była dziewczyna Granta Liz Hurley zdradziła, że na świat przyszło właśnie trzecie dziecko pary, a tym samym dla aktora piąte! Pokaźny ciążowy brzuszek Eberstein zaprezentowała światu m.in. na styczniowej gali Złotych Globów.

Wiadomo więc, że ten wyjątkowy dzień państwo Grant świętowali w pełnym składzie. Jak podają brytyjskie media, ślub był skromny i kameralny, a para wiążące „tak” wypowiedziała w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Ceremonia odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego, w londyńskiej dzielnicy Chelsea. Państwo młodzi ubrani byli bardzo luźno (zero smokingów i białych sukien), co ponoć wpłynęło także na atmosferę całego wydarzenia, które okazało się bardzo rodzinne, pełne radości i bez spięć.

Zobacz także: Gwiazda serialu „Słodkie kłamstewka” wzięła ślub! >>>