Niezwykłe urządzenia Samsung: Smartfon S24, S24+ i S24 Ultra,Smartwatch Galaxy Watch 6, słuchawki Galaxy Buds2 Pro 

Smartfony z serii S24

Już są – najnowsze smartfony Galaxy S24 Ultra, Galaxy S24+ oraz Galaxy S24 to kolejne urządzenia, na które warto zwrócić uwagę, chcąc ułatwić sobie codzienność. Oferują bowiem użytkownikom nowe, niesamowite możliwości. To wszystko dzięki technologii Galaxy AI. To przełom technologiczny, który całkowicie odmienia tradycyjny sposób korzystania ze smartfonów.

Materiały prasowe

Przykład? Nadeszła era komunikacji bez barier językowych. Inteligentne tłumaczenie tekstu i rozmów telefonicznych wzniesie twoje nowe, międzynarodowe znajomości na inny poziom. Funkcja Live Translate (Tłumaczenie na żywo) to dwukierunkowe tłumaczenie głosowe i tekstowe rozmów telefonicznych (to wszystko w czasie rzeczywistym). Nie musisz ani pobierać dodatkowych aplikacji, ani martwić się o prywatność swoich rozmów.

Narzędzia Galaxy ProVisual Engine pozwolą uwolnić twoją kreatywność, a nowy standard wyszukiwania pozwoli ci odkrywać otaczający świat w nowy, jeszcze bardziej przyjemny sposób.

ALE przydatnych funkcji jest o wiele więcej: Interpreter (Tłumacz), Chat Assist (Asystent Pisania), Android Auto, Note Assist czy Circle To Search... Ta ostatnia sprawia, że możesz teraz błyskawicznie wyszukać konkretną stylizację albo np. wymarzone meble. Zaintrygowana? Już dziś odkryj nieograniczone możliwości Galaxy AI!

Materiały prasowe

Smartwatch Galaxy Watch 6

Wprawdzie od stycznia minęło już trochę czasu, jednak wciąż wielu z nas trwa w swoich noworocznych, sportowych postanowieniach. Jeśli ty też ustaliłaś sobie jasne cele (albo po prostu zależy ci na świadomym, zdrowym trybie życia), połącz smartfona Galaxy z zegarkiem Galaxy Watch6 i dowiedz się więcej o rezultatach swoich treningów. Możesz też zaprosić do aktywności swoich bliskich, wzajemnie się z nimi motywując. Ta funkcja naprawdę działa cuda. Pssst, podczas treningów nie musisz też martwić się o to, gdzie zostawiłaś smartfon – urządzeniu z serii Galaxy Watch6 tego dopilnuje. 

Ekran smartwatcha  Galaxy Watch 6 jest jeszcze większy, a przy tym smuklejszy. Wygodnie odczytasz z niego wszystko to, co ważne. Przy okazji nie musisz obawiać się o jego ewentualne uszkodzenia. Szafirowe szkło jest ultratrwałe, odporne na pył i wodę. Wysyłaj wiadomości, dzwoń, słuchaj muzyki bez telefonu, korzystaj z mapy – czy to nie jest prawdziwa definicja wolności?

Smartwatch jest komfortowy w noszeniu i użytkowaniu, a do tego świetnie sprawdza się jako stylowy dodatek dopełniający najróżniejsze stylizacje (możesz w prosty sposób zmienić pasek, dostosowując go do swoich modowych wyborów). Śmiało spersonalizuj też tarczę smartwatcha za pomocą ulubionych kolorów, wzorów, a nawet zdjęć swojego zwierzaka!

Rób zdjęcia prosto z nadgarstka, po sparowaniu smartwatcha ze smartfonem z serii Galaxy S24.

Udoskonalona technologia monitorowania snu pozwoli ci jeszcze efektywniej regenerować się każdego dnia. Zaplanuj więc swoją porę snu, wykrywaj chrapanie, poznawaj i śledź swoje fazy snu, żeby dowiedzieć się, jak możliwie najlepiej wypoczywać.

Dalej jest tylko lepiej: pomiar pulsu, szybka kontrola ciśnienia tętniczego czy funkcja wykrywania upadku i możliwość szybkiego wysłania sygnału SOS do służb ratunkowych w sytuacji awaryjnej – ten smartwatch to zdecydowanie coś więcej niż tylko estetyczny dodatek. 

Słuchawki Galaxy Buds2 Pro

Zapomnij o trudnościach z połączeniem słuchawek do swojego smartfonu czy smartwatcha – w tym przypadku cały proces przebiega naprawdę płynnie (wystarczy jedno kliknięcie, żeby je sparować). Ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem i delektuj się swoimi ulubionymi brzmieniami. Bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds2 Pro są teraz ultrawygodne i jeszcze lepiej dopasowane (ta wersja jest mniejsza i lżejsza niż Galaxy Buds Pro). Nie sposób pominąć ich walorów estetycznych - są ultradesignerskie. Lawendowy, biały czy grafitowy? Wybierz ulubiony kolor i ciesz się najwyższą jakością dźwięku!

Dźwięk 360 gwarantuje wrażenia niczym z sali kinowej, sprawiając, że dźwięk jest jeszcze bardziej realistyczny.

Aktywna Redukcja Szumów (ANC) sprawia, że możesz słuchać swoich ulubionych kawałków (albo medytować) bez zakłóceń. Dzięki trzem mikrofonom o wysokim SNR (stosunek sygnału do szumu) słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds2 Pro kontrolują oraz eliminują niepożądane dźwięki z zewnątrz (nawet tak subtelne jak wiatr). 

Funkcja automatycznego przełączania Samsung Galaxy Buds2 Pro inteligentnie wykrywa aktywność urządzeń mobilnych i płynnie przełącza się na połączenie z telefonem, tabletem lub zegarkiem Samsung Galaxy. Co więcej, przełączanie się na tryb rozmowy jest teraz naprawdę proste (dzięki funkcji wykrywania głosu). 

Nie mogłybyśmy nie wspomnieć o nowej funkcji bezprzewodowych słuchawek Galaxy Buds2 Pro, która uchroni cię przed nagminnym garbieniem się. Coś dla wszystkich tych, którzy długo siedzą przy komputerze! Połącz smartfon ze słuchawkami, a następnie skalibruj w ustawieniach słuchawek pozycję prostą (za pomocą ruchów głowy). Kiedy twoja głowa będzie pochylona dłużej niż 10 minut, usłyszysz komunikat przypominający o rozciągnięciu szyi. How cool is that?!

Zdarza ci się gubić rzeczy? Bez obaw. Funkcja SmartThings Find pomoże ci znaleźć swoje Galaxy Buds2 Pro (za pomocą wykrywania lokalizacji). Jest to możliwe nawet bez etui. 

Materiały prasowe

Ekosystem Galaxy: dotrzymuje kroku w życiu prywatnym i zawodowym

Żeby sprostać codziennym wyzwaniom (szczególnie wtedy, kiedy prowadzimy aktywny tryb życia) potrzebujemy często niewielkich pomocników, takich jak np. kubek ulubionej kawy/matchy w ręku o poranku czy właśnie urządzenia, dzięki którym nasza rzeczywistość stanie się prostsza. Bez wątpienia jednymi z takich codziennych „wspomagaczy” są smartfony, smartwatche i słuchawki, z których korzystamy regularnie, słuchając ulubionych audiobooków, rozmawiając z bliskimi, szukając inspiracji do pracy czy kontrolując jakość naszego snu lub częstotliwość treningów.

Jeśli ty też cenisz sobie wygodne rozwiązania, mamy dla ciebie coś wyjątkowego... Zachwytów nad nowoczesnym ekosystemem Samsung nie ma końca (nie tylko wśród technologicznych freaków). I zupełnie nas to nie dziwi. W ekosystemie Galaxy wszystkie urządzenia są ze sobą połączone, przez co korzystanie z nich jest czystą przyjemnością. 

Słuchawki do jakościowego chillu, zegarki idealne na trening (i nie tylko), a także kompaktowe smartfony do robienia wysokiej jakości zdjęć i obsługi social mediów, a dodatkowo cenne funkcje AI... Powodów, dla których pokochasz te sprzęty, jest naprawdę wiele.

Ekosystem Samsung dotrzymuje kroku kobietom, a technologia Galaxy AI prawdziwie wzbogaca codzienne doświadczenia. 


Dowiedz się, gdzie kupić urządzenia SAMSUNG. Kliknij TUTAJ.

 

Materiał promocyjny marki Samsung.