Tego lata stawiamy na neony. Dotyczy to zarówno ubrań i dodatków na co dzień, jak i strojów kąpielowych. Jeśli szukacie kostiumy idealnego na koniec wakacji 2019, kliknijcie TUTAJ. Przygotowałyśmy dla was mnóstwo stylowych propozycji. A jakie stroje kąpielowe wpisują się w trendy sezonu jesień-zima 2019/2020? Klasyka nigdy nie wyjdzie z mody – warto o tym pamiętać. Kupując kostium kąpielowy w czarnym lub białym kolorze, możecie być pewne, że posłuży wam przez kilka lat. Ale światowej sławy projektanci (po raz kolejny) zachęcają nas do odrobiny szaleństwa. O strojach kąpielowych, których design wpisuje się w założenia dyktatorów mody, przeczytacie poniżej.

Trendy jesień 2019: Jednoczęściowe stroje kąpielowe – jakie modele będą w trendach w kolejnym sezonie?

Patrząc na światowe wybiegi, przewidujemy, że sezon jesień-zima 2019/2020 należeć będzie do nieoczywistych form. Ciekawe wykończenia, wycięcia i przeszycia – zwróćcie na nie uwagę, szukając odpowiedniego kostiumu kąpielowego. Najmodniejszy kolor? Zdecydowanie Millenial Purple. Ale nie martwcie się, jeżeli nie potraficie wybrać tylko jednego odcienia. Jesienią i zimą stawiać będziemy na multikolor. Śmiało łączcie ze sobą (nawet te na pozór niepasujące do siebie) barwy. W przyszłym sezonie zatęsknimy za wiosną – za najmodniejszy print nadchodzących miesięcy uznano bowiem kwiaty. Groundbreaking! Kierujcie się tymi zasadami, a zrobicie prawdziwą furorę na plaży. Gwarantujemy!

Trendy jesień 2019: Jednoczęściowe stroje kąpielowe, które założycie w kolejnym sezonie – gdzie kupić modne kostiumy?

Wyprzedaże powoli dobiegają końca. Macie ostatnią okazję na to, żeby kupić modny kostium kąpielowy w zdecydowanie niższej cenie. W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie kilka wyprzedażowych propozycji, ale nie tylko! Ceny wybranych przez nas kostiumów kąpielowych zaczynają się od 19,90 złotych. Kuszące, prawda?

Modne stroje kąpielowe dwuczęściowe z aktualnej oferty znanych marek. Gdzie kupić najpiękniejsze bikini na lato 2019? >>>