Szeroka oferta marki Verona to złota, srebrna i pozłacana biżuteria, ozdobiona diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi oraz perłami. Wśród produktów Verony znajdziemy zarówno najgorętsze trendy modowe, jak i ponadczasowo piękne modele. Pełne kobiecości i blasku dodatki tworzą fabulous look na miarę prawdziwej gwiazdy!

Nowa ambasadorka marki, Klaudia El Dursi, to ucieleśnienie kobiecości, seksapilu i glamu, więc w 100% wpisuje się w styl Verony. Modelka, uczestniczka programu „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise” nie tylko została twarzą marki, ale także osobiście wybrała 50 biżuteryjnych dodatków, które najlepiej oddają jej styl.

Must have by Klaudia El Dursi to olśniewające kolczyki, pierścionki, naszyjniki i bransoletki, doskonałe na co dzień, ale i na większe wyjście! Wśród biżuterii, którą wyselekcjonowała Klaudia znaleźć można złote i srebrne modele z cyrkoniami czy perłami. To zarówno proste i minimalistyczne wzory, jak i bogato zdobione modele wysadzane lśniącymi cyrkoniami – słowem kwintesencja stylu glam!

Marka Verona Jewellery to dynamicznie rozwijająca się firma jubilerska. Biżuterię Verona można kupić w ponad 50 salonach stacjonarnych w całej Polsce, oraz online na stronie.