Wygląda na to, że u braci Jonas to rodzinne. Dwa lata temu Internet zalała seria zdjęć Nicka Jonasa, który w sesji dla magazynu "Flaunt" łapał się za swoje krocze ubrany jedynie w bieliznę Calvina Kleina i opuszczone jeansy. Wczoraj wieczorem w sieci ukazała się najnowsza kampania marki Guess, w której główną rolę odgrywa starszy brat Nicka, Joe Jonas.

Sesję wykonał sławny fotograf Yu Tsai, a pomysłodawcą całej kampanii  był dyrektor kreatywny marki Paul Marciano, który zaprosił do współpracy członka zespołu DNCE, ponieważ uważa że posiada on wszystkie cechy idealnego mężczyzny Guess. Trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Od naoliwionego ciała Joe nie można oderwać wzroku. Piosenkarz pozuje na zdjęciach ubrany w bieliznę marki, a towarzyszy mu gwiazda "Baywatch", 23-letnia Charlotte McKinney. 

ZWIASTUN NAJNOWSZEJ EKRANIZACJI "SŁONECZNEGO PATROLU"! ZOBACZ >>>

To nie pierwsza współpraca aktorki z piosenkarzem. McKinney pojawiła się już w seksownym teledysku zespołu DNCE do piosenki "Body Moves". W swoim ostatnim wywiadzie dla "ET News" Joe Jonas zdradził, że przed udziałem w sesji odbył wiele treningów ze swoim trenerem personalnym, by lepiej wyrzeźbić swoje ciało.

Zobaczcie zdjęcia Joe dla marki Guess i sami stwierdźcie czy się opłacało!