Księżna Kate i książę William założyli kanał na YouTube!

„Witajcie na naszym oficjalnym kanale na YouTube” – to właśnie taki tytuł nosi pierwsze wideo, jakie pojawiło się na kanale The Duke and Duchess of Cambridge, który właśnie wystartował na YouTube z inicjatywy księżnej Kate i Księcia Williama. 25-sekundowy film jest zapowiedzią tego, co będziemy mogli oglądać w przyszłości. To kompilacja wspomnień z mniej lub bardziej oficjalnych podróży i wizyt książęcej pary, które są ich codziennością (no, może poza czasem pandemii). Ale i okazja, by Kate i Williama poznać z nieco innej, bardziej prywatnej strony. Już w pierwszym filmiku para pozwoliła sobie na żarty i delikatny flirt. 

„Od teraz uważaj co mówisz, ci goście nagrywają wszystko” – powiedział William do Kate, śmiejąc się pod nosem. „Wieeem” – odpowiedziała ona z lekkim niepokojem. Takich „smaczków” jest zresztą więcej. Najlepiej zresztą zobaczcie sami. 

Film do sieci trafił zaledwie kilkanaście godzin temu, a już poszczycić się może prawie milionową liczbą wyświetleń. Pod nim znaleźć można linki do innych wideo z udziałem książęcej pary, pogrupowanych na kategorie takie jak „Wczesne lata”, „Zaręczyny” czy „Zdrowie psychiczne”, które dotychczas pojawiały się na wspólnym kanale na YouTube całej rodziny królewskiej (The Royal Family). Teraz jednak Kate i William będą mieli własne miejsce w sieci. Czyżby pozazdrościli Meghan i Harry'emu, którzy prowadzą swój podcast i współpracują z Netfliksem?

Oczywiście Kate i Williama wciąż można obserwować na Instagramie. Zwróćcie tylko uwagę, że dotychczasowy profil zmienił nazwę, by być kompatybilny z kanałem na YouTube i nazywa się od teraz @dukeandduchessofcambridge.

„Nie wierzę, że przyszły król i królowa Anglii zrobili coś takiego, brawo!!!” – to właśnie takie komentarze pojawiły się w sieci na wieść, że Kate i William założyli swój kanał na YouTube. „Jestem teraz zadziwiająco optymistycznie nastawiony do przyszłości świata” – żartują inni. A wy uważacie, że to dobry pomysł?