Kazar, czyli jedna z najmocniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich marek, powstał w 1990 roku. Przez ten czas udało się jej zbudować silną pozycję, rozpoznawalny wizerunek a także rzeszę lojalnych klientów. Marka oferuje im stylowy design, komfort noszenia, a także najwyższą jakość materiałów. Co więcej, Kazar idzie z duchem czasu i podąża za trendami. Właśnie dlatego (po niemal 30 latach działalności) rodzimy brand zaprezentował nowe logo i monogram, a tym samym postanowił odświeżyć swój wizerunek. Tym razem marka postawiła na nowoczesną identyfikację. Nowy monogram to dwie splecione ze sobą litery K symbolizujące bliskość, przywiązanie i jest pełen pasji i namiętności. Całość prezentuje się niezwykle stylowo i elegancko. Oczywiście, efekty możecie ocenić sami – poniżej.

Kazar – nowa kolekcja marki na na wczesną jesień 2019

Logo i monogram zaprezentowano przy okazji premiery nowej kolekcji marki. Jest to też pierwsza w historii marki, kolekcja na wczesną jesień. Stanowi ona niejako przejście między upalnym, energetycznym latem a chłodem nadchodzących jesiennych dni. Stąd w kolekcji liczne modele przejściowe a także ogromna różnorodność kolorystyczna. W tym sezonie Kazar stawia przede wszystkim na kolory natury – z jednej strony delikatne i zmysłowe szarości, błękity i beże a z drugiej zdecydowane, żywe i pełne energii tonacje rudości i fioletu. Nie brakuje również najmodniejszych wzorów ostatnich miesięcy, między innymi imitacji skóry węża i krokodyla. Te wyjątkowe printy możemy podziwiać na damskich botkach oraz torebkach. Gwarantujemy, że podkreślą każdą – jesienną stylizację.

Ale Kazar nie zapomina o mężczyznach! Marka przygotowała dla nich buty ze skóry zamszowej i licowej w super modnych kolorach. Dominują odcienie rudości, granatu oraz beżu. Wśród propozycji polskiego brandu znalazły się również (ultra wygodne!) sneakersy, a także monkey shoes – absolutny hit sezonu jesień-zima 2019/2020.

Zaglądajcie do naszej galerii (na górze strony), gdzie czekają na was piękne zdjęcia, promujące nową kolekcję Kazar. Sesja zdjęciowa zrealizowana została w niecodziennej scenerii kamieniołomu, a wystąpili w niej Emilia Nawarecka i Sasha Knezevic. Natomiast produkty z nowej kolekcji marki znajdziecie na stronie internetowej Kazar >>>.

Zobacz także:

Trendy 2019: Modne botki na jesień do 200 zł >>>