Tym razem Robert Kupisz przy tworzeniu najnowszej kolekcji zainspirował się oceanem - jego głębią, kolorami, teksturami i postaciami z nim związane: marynarze, piraci, ratownicy, nimfy morskie i syreny.

„Morze jest dla mnie ulubionym miejscem odpoczynku i relaksu, działa na mnie terapeutycznie’’ - tłumaczy Robert Kupisz.

Kolekcja "Ocean 5 lato 2017" do powrót do czasów beztroskich wakacji na bałkańskich plażach i hołd ulubionym miejscom nad ukochanym przez projektanta polskim Bałtykiem. Znajdziecie w niej przede wszystkim ciepłe, miękkie beże i biele, całą paletę błękitów oraz marynistyczne motywy

Najnowsza kolekcja Roberta Kupisza na sezon Lato 2017 utrzymana jest w marynistycznie osadzonej kolorystyce granatów, bieli i błękitów, ale też nawiązujących do kolorów piasku i plaży - beży i szarości. Sezonowym elementem, charakterystycznym dla tej kolekcji jest kolor koralowy, nawiązujący do koszulek ratowników. Po raz pierwszy w historii marki na szlachetne materiały takie jak skóra i jedwab zostały naniesione printy związane z inspiracjami kolekcji.

Za oprawę muzyczną do pokazu odpowiadała Natalia Przybysz, w opinii Roberta jedna z najciekawszych postaci we współczesnej polskiej muzyce:

„Jej piosenki bardzo mnie pobudzają i dużo mówią o współczesnych młodych dziewczynach – niezależnych i silnych.”

WSZYSTKIE SYLWETKI Z POKAZU KOLEKCJI "OCEAN 5 LATO 2017" ROBERTA KUPISZA >>>

 

Zobacz także: