Kurtki dżinsowe z haftami królują w tym sezonie

W zeszłym roku królowały personalizowane kurtki dżinsowe, a w tym sezonie do dżinsów z haftami dołączyły także kurtki z dżinsu. W sieciówkach, a także w sklepach online znajdziecie wiele przeróżnych modeli począwszy od popularnych haftów na plecach, przez hafty na rękawach i haftowanych detali na przodzie bądź tyle kurtki.

Kurtki dżinsowe z haftami dostępne w Zarze, H&M, Zalando

Haft przeżywa wielki powrót w branży odzieżowej, więc niech Was nie zdziwi widok haftowanych kurtek dżinsowych na ulicy bądź festiwalach muzycznych. Tam z całą pewnością zaroi się od stylizacji z takimi kurtkami. Warto więc poszperać w sklepach (podpowiadamy, że dostępne są w Zarze, Zalando, Asos czy w sklepie Forever 21) i znaleźć jedyną w swoim rodzaju kurtkę dżinsową z haftami bądź stworzyć własną, aby wyróżniać się z tłumu.

Kurtki dżinsowe z haftami własnej roboty

Co powiecie na odrobinę robótek ręcznych i poświęcenie jednego weekendu na stworzenie oryginalnego cudeńka? Z całą pewnością zrobicie furorę własnoręcznie wykonanymi haftami na swojej ulubionej kurtce dżinsowej. Nie macie do tego smykałki? Zatem może czas odezwać się do ulubionej babci bądź poprosić mamę o pomoc w stworzeniu unikatowego dzieła.  

 

Zobacz także: