Jeśli marzy ci się prężnie działający biznes, praca na swoim, rozwój, a także robienie tego, co lubisz, może czas coś zmienić? W końcu czasem warto uwierzyć w siebie, swoje możliwości i wyjść poza strefę komfortu, aby odważnie (choć z głową) realizować swoje marzenia.  

I właśnie dla takich kobiet – pasjonatek, osób z otwartą głową i kreatywnym umysłem, powstał niesamowity projekt. Chodzi o wspólną inicjatywę Santander Bank Polska oraz Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości - „MOCne w biznesie”. Projekt ma na celu motywować i wspierać kobiety, które chcą rozwinąć swoje firmy albo założyć nowe. Poniżej znajdziesz informację na temat tego, jak wziąć w nim udział i co możesz dzięki temu zyskać.

Getty Images

Dwa wyjątkowe konkursy dla przedsiębiorczych kobiet 

Zgłoszenia można nadsyłać do 30 września 2022 roku. Formularz dostępny jest TUTAJ. Przewidziano aż 14 nagród, 10 to granty na edukacje (o wartości 11 tysięcy złotych każdy), natomiast 4 to inwestycje w biznes – każda o wartości do 50 tys. euro.

Co trzeba zrobić? Aby wziąć udział w konkursach, wystarczy uzupełnić formularz i przedstawić swój biznesplan.

Chyba nie musimy was przekonywać, że jest o co walczyć. 

W programie „MOCne w biznesie” chcemy wspierać przedsiębiorczynie w Polsce. Kobiety w biznesie mają wiele do zaoferowania, często potrzebują jedynie wzmocnienia swojego poczucia wartości i pewności co do planowanej drogi. Z raportu przygotowanego przez fundację Startup Poland wynika, że nadal więcej firm jest zakładanych przez mężczyzn, pomimo że te zakładane przez kobiety radzą sobie lepiej na rynku. Często jedną z barier, która powstrzymuje realizację marzeń, są kwestie finansowe, dlatego nasz program ma z założenia być motywacyjnym i finansowym bodźcem do wcielenia planów w życie – podkreśla Agnieszka Przybylska, odpowiedzialna za program MOCne w Biznesie w Santander Bank Polska  

Wysokiej jakości szkolenia z przedsiębiorczości 

Warsztaty „MOCne w Biznesie” zaczną się po wakacjach i będą trwały aż do połowy listopada 2022 roku. Poprowadzą je ekspertki, które z chęcią podzielą się swoją ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Słuchaczki będą zatem mogły dowiedzieć się więcej na temat m.in. wykorzystywania nowoczesnej technologii w firmie, zarządzania zespołem czy o podejmowaniu ryzyka.  

Zobacz także:

Nie czekaj i już teraz, zamiast marzyć, zacznij realizować swoje marzenia o biznesie! 

Organizatorem konkursów jest Santander Bank Polska i Polska Fundacja Przedsiębiorczości. Materiał powstał z udziałem marki Santander Bank Polska.